Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Robert Merle Malevil című...

Robert Merle Malevil című könyvhöz ajánlanátok hasonlókat??

Figyelt kérdés
2022. máj. 18. 18:24
 1/8 Pomazi73 válasza:
100%
Az összes merle könyv jó!
2022. máj. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 belapus ***** válasza:
100%

A posztapokaliptikus regények között érdemes keresgélni, és ott is kevésbé a YA regények közt.Nem lebecsülve a YA-t, de azok más korosztályhoz íródnak.

Cormac McCarthy: Az út,

William R. Forstchen: Később sorozata,

A Metro-univerzum könyvei: több szerzőtől,

Ha már Merle, akkor a Védett férfiak és ennek a könyvnek az "ellenpárja": Frank Herbert: Védett nők.

Filmben az Éli könyve.

YA-k közül:

James Dashner: Útvesztő sorozat,

Ann Aguirre: Razorland-trilógia

2022. máj. 19. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha konkrétan világvégés, poszt-apokaliptikus regényeket keresel, akkor pl:

Nevil Shute - On the Beach

Peter Heller - The Dog Stars

Pat Franc - Alas, Babylon

William Brinkley - The Last Ship

David Graham - Down to a Sunless Sea

Cormac McCarthy - The Road

Stephen King - The Stand

2022. máj. 19. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Igen tényleg jó iró nagyon Merle!!
2022. máj. 19. 07:59
 5/8 A kérdező kommentje:
Meg még azon gondolkozom hogy a francia história összes kötetét érdemes lenne e elolvasni
2022. máj. 19. 08:07
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az első 7-8 kötet tetszett a Francia históriából (A gyermekkirályig), utána már sem a karakterek, sem a történet nem volt olyan magával ragadó, mint az elején, az utolsó két rész pedig konkrétan olyan száraz volt, mintha egy történelemkönyvet olvasnék. De az első köteteket mindenképpen olvasd el, mert elképesztően jó, az hogy meddig olvasod, pedig csak tőled függ, úgyis észre fogod venni, amikor eleged lesz belőle.

Merlétől nekem is nagy kedvenc a Malevil mellett a Védett férfiak és az Állati elmék és nagyon más műfaj, de a Mesterségem a halál is földhöz tudja vágni az embert.

2022. máj. 19. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

OFF:


Nekem a Malevil 2 példányban is megvan nagyon régről (full fekete borító, fehér betűkkel), de sosem olvastam el. Jó könyv?

2022. máj. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
7: igen jó.
2022. máj. 20. 13:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!