Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Akkor mégis hogyan csinálta Kya?

Akkor mégis hogyan csinálta Kya?

Figyelt kérdés

Sziasztok a minap olvastam el a 'Ahol a folyami rákok énekelnek'

~Delia Owens


SPOILER!!!



Szóval ahogy kiderult a végén hogy tenyleg Kya tette arra lennék kíváncsi, ami nem hagy nyugodni, hogy mégis hogy csinalta. Ugye a bíróságon a védelem meg cáfolta azt az állítast miszerint csónakkal ment a toronyhoz, mert akkor kb 20percet késett és nem érte volna el az utolsó buszt. A vád szerint gyalog meg tudta volna tenni de a fejembe nem fér bele hogy ha gyalog tette meg akkor ki lehetett az akit láttak a horgaszok elmenni onnan? Mert akkor vegulis mégse Ő volt de ha meg mégis Ő volt akkor hogyan érte el a buszt és hogyan volt ideje at öltözni. Aztán a masik dolog ami érdekel hogy hogyan tudta ennyire megtervezni és ennyire kivitelezni hogy se nyomot nem hagyott se semmit. Olyan jo lenne ha kaptunk volna betekintést hogy mi játszódott le ott a helyszínen, eleve hogy tudta oda csalni Chaset. Arra is kivancsi vagyok hogy miért nem lehetett közös gyerekük Tate-el.


Amúgy nagyon imádtam a könyvet, több mint valószínű hogy újra olvasom és alig várom a filmet is ^^



2022. máj. 19. 01:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ezekre én is kíváncsi lennék...
2022. aug. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Na én is kíváncsi vagyok még mindig a film után is plusz az is érdekelne hogy miért nem volt bűntudata, mondjuk az igaz hogy sohasem tagadta vagy ismerte volna be hogy o tette de semmi rémálom vagy megbánás és ezzel pedig hidegvérű gyilkos akár hogy is szépítenénk.
2022. szept. 15. 10:36
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én most láttam a filmet és érdekelne, hogy a könyvben kiderült e végül, de én a bolti eladóra gondolok, a férfire, mert öt megviselte, hogy a lanyt megverte a srác és a cellában mikor kerdezte az ügyvéd a lánytól, hogy biztos nem tud e másról, aki tette volna, lehajtott fejjel rázta meg a fejét, szóval szerintem titkolta. De ez csak az én elképzelésem, nem tudom, hogy így lehetett e :D
2022. szept. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
48%

Szerintem nem az a lényeg, hogy hogyan csinálta, hanem az, hogy megtette: a könyvben a nyaklánc előtti oldalon - bár csak egy villanásnyit látszott - pont azt illusztrálta, hogy a nőstény néha elpusztítja a hímet, mert a természetben így működik.

Ez az egyik olvasata a sztorinak.

A másik, és ez is hihető, mert őszinte, tiszta lelkű csaj volt, hogy tényleg baleset volt.

Én az elsőt érzem inkább.

2022. nov. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Hat azert balesetnek nem mondanam, amibe ilyen tervezes megy vegbe az bizony szandekos emberoles. Igaz, volt oka, es inkabb bosszubol elkovetett ember olesnek mondanam de egyaltalan nem vagom az ilyen bunugyi megnevezeseket. A lenyeg tenyleg csak az hogy nekem jobban esett volna latni hogy valamilyen uton modon mutat egy kis megbanast legalabb a targyalas es minden utan. Nyilvan nem vonatkoztatok el attol hogy az egyik kedvenc konyvem es nagyon szeretem csak nekem hianyoznak a reszletek, peldaul az is amit emlitettem hogy hogyan tudta vegulis megcsinalni a buncselekmenyt en szivesen meg neztem volna egy ilyen pov-t hogy hogyan is tortent pontosan. De amugy meg ez csak nalam szorszal hasogatas mert amugy meg tetszik hogy ilyen a film es a konyv is.
2022. dec. 8. 10:06
 6/11 anonim ***** válasza:
#3 vagyok, azóta utána néztem a könyvnek és abban kiderül, hogy a bolti eladó tette, nem a lány
2022. dec. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Vagyis bocsi most olvasom, hogy írtad, hogy olvastad is. Akkor ott ezt nem írta le? Mert mindenki azt írta a könyvnél, hogy a pasi tette, meg filmben is voltak ilyen utalások
2022. dec. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

6

Ha a bolti eladó tette, (amit kétlek a sztori szempontjából), akkor miért úgy csinálta, hogy minden gyanú a lányra terelődjön, és egy lelkiismeretes ügyvéd nélkül simán kivégezzék?

2022. dec. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Neem, Kya tette, o vette el a nyaklancot is tole az is el volt rejtve a padlo alatt vagy hol mar nem emlekszem es nem tudom a filmbe hogy volt de a konyvben vegig voltak ilyen idezetek egy koltotol a vegen pedig kiderult hogy az is Kya volt es ott irt is egy ilyen verset amibol teljesen nyilvan valo hogy o tette


itt a vers:


„Elég egy szerelmes, hívó villanás.

De akár a nőstény szentjánosbogár,

Hívásában titkon már ott volt a halál.

Egy utolsó érintés Befejezetlen maradt,

Az utolsó lépés csapda volt.

És zuhan, zuhan lefelé,

A szeme végig engem néz Míg a másvilágot nem látja meg.

Ott láttam benne a változást.

Előbb a kérdést,

Aztán választ,

Végül eljött a vég.

És a szerelem visszatért Oda, hol születése előtt élt. A. H.”


szoval ketseg kivul o tette csak tenyleg az erdekelne hogy vajon hogyan

2022. dec. 8. 20:08
 10/11 anonim válasza:
Milyen bolti elado pasi? Hogy hivjak? Hol szerepel pontosan a konyvben? A filmet nem lattam.
2023. jan. 29. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!