Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ha új szerzőtől olvastok...

Ha új szerzőtől olvastok könyvet, rá szoktatok keresni olvasás előtt vagy után?

Figyelt kérdés
Sokáig eszembe sem jutott, csak nagy ritkán, ha igazán tetszett a könyv, akkor lettem kíváncsi az író személyére is, de most hirtelen csodálkozni kezdtem magamon, igaz, hogy net nélküli könyvmolyként nőttem fel, de hogy nem szoktam rá azóta.

2022. jún. 3. 07:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor, ha kiemelkedő a könyv. Nemrég épp egy kiemelkedően rossz regény után tettem ezt meg.
2022. jún. 3. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
60%

Ha tetszik a könyv, rákeresek, de inkább csak azért, hogy lássam még miket írt még. Ha nem tetszik vagy nem fogott meg akkor felesleges rákeresnem.


Amúgy valaki az én könyvem elolvasása után is rámkeresett és követte be az irodalmi oldalamat Facen, szóval nem csak én keresgélek másokra.

2022. jún. 3. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem.
2022. jún. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Konkrétan az íróra nem, de arra igen hogy mennyi könyvet írt még, ebből mi van magyarul, és az adott könyv véleményeire is amit olvasni akarok.
2022. nov. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!