Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen fajta könyvet kellene...

Milyen fajta könyvet kellene vennem?

Figyelt kérdés
Ajándákban lenne egy 14 éves lánynak. Nem bírja a horrort és sci-fit még nem próbált; szereti a romantikus, fantasy, humor és az "élet nagy problémái" stílusú könyveket. Érdekli a környezetvédelem. Milyen könyvet lenne érdemes adnom neki?

2022. jún. 8. 18:51
 1/10 anonim válasza:
100%

Morga, a szél mágusa?


Az egy fantasy könyv. romantikus

LINk: [link]

2022. jún. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%
Hát ez nem nagyon kapcsolódik a természethez, de nagyon ajánlom a Szent Johanna gimi -t Leiner Laurától. Én magam is olvastam, fantasztikus könyv. A tini lányok problémáiról, tulajdonképpen a főszereplő lány problémáiról, szerelméről, egész gimis életéről szól. 8 kötetes, imádnivaló könyvsorozat.
2022. jún. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
53%
Igen azt èn is olvastam tènyleg egy brutálisan jo sorozat de abban hol van a fantasy vagy a termèszet?
2022. jún. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
3as az élet nagy problémái és humor kategóriába sorolható a felsoroltak közül :))
2022. jún. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
4es vagyok meg 2es. Ja és romantikus, ne felejtsem ki azt sem :))
2022. jún. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
on sai: apa, randizhatok egy lovaggal? című könyve szerintem már működik iylen időseknél, nagyon kis aranyos és vicces szerelmes történet. Mondjuk környezetvédelem nem annyira van benne. cserébe romantikus, fantasy és humor.
2022. jún. 10. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Bacigalupi könyveit (A felhúzhatós lány; Hajóbontók; Vízvadászok) ajánlom a környezetvédelmi érdeklődése miatt.

On Saitól kb. bármit, nemcsak az Apát, hanem a Calderont, a Vágymágusokat is. A Szivárgó sötétség-sorozat ugyan felnőtteknek szól, de olvasta már tizenhárom éves is.

2022. jún. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 NTBS ***** válasza:
Nora Roberts.
2022. jún. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Fábián Janka: Az Anna-bál szerelmesei Ez nem fantasy ellenben romantikus ,Mulatságos kicsit régies hangvételű. De én imádtam minden pillanatát.
2022. jún. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Ajánlom Rácz Csaba két kiváló könyvét:


1. Bosszú egy ellopott életért

2. Ajándék

2022. jún. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!