Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen könyvet ajánltok?

Milyen könyvet ajánltok?

Figyelt kérdés
Könyvet/könyvsorozatot keresek 14 éves lánynak. Ezeket olvasta: HP ; Sherlock, Lupin és én; Leiner Laura összes; 39 kulcs; Agatha Christie-k; Sherlock Holmes-ok.

2022. jún. 10. 20:07
1 2
 1/16 D-Mano ***** válasza:
100%

Jean Webster: Nyakigláb apó

Jane Austen: Büszkeség és balítélet

Soman Chainani: Jók és rosszak iskolája

Charlotte Brönte: Jane Eyre

2022. jún. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
89%

Móra: Pink könyvek

LOL könyvek

Szabó Magda: Abigél

2022. jún. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Darren Shan - Vámpír könyvek


(nem olyan mint az Edvardos csillam vampiros 😅)

Nagyon jól felépített sztori, a legutolsó konyv végén még fiatal srác létemre is elmorzsoltam pár könnycseppet, meg pár másik részén is, naggyon naggyon jó, van elő -sztori konyv sorozat is ami időben később jött ki, de a sztori előzetes történései vannak benne, és a Remsegek cirkusza film egy kalap kaki a konyvekhez képest, szóval ha azt esetleg láttátok, ne alapozzatok a film minőségére 😅)


bocsi, más könyv sorozatért nem rájongtam igazán, talán még a Rettentő Tudomány konyv sorozatért, különböző tudomanyos temakat jarnak korbe kotetenkent nagyon vicces, izgalmas, kreativ kis konyvecskekkel, ez a 2 volt a gyerekkorom favoritja. :)


Ja, és mind volt könyvtárban, onnan kölcsönöztem, nemtudom hogy még megtalalhatoak-e.


[link]


Vámpír könyvek [link]

2022. jún. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Ja és bocsi, természetesen olvastam hogy lanynak kérsz ajanlatot, de én is szerettem Agatha Christie-t olvasni meg a Poirot-ot is nézni, szerintem tetszene neki a Vampir konyvek is, ha a krimik tetszenek neki. :)
2022. jún. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, mindenképpen utánuk nézek!
2022. jún. 10. 21:30
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Éhezők viadala,Jók és rosszak iskolája,
2022. jún. 10. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Tavi Kata - Sulijegyzetek
2022. jún. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Ha szereti a fantasyt, akkor ezekkel simán lekenyerezed:


Robert Jordan: Az idő kereke (van már filmsorozat is, de a könyv az igazi, 14 kötet, sok oldalas, sok szálon futó cselekmény, van benne minden)


Brent Weeks: A Fényhozó sorozat


Michael J. Sullivan: Riyria-krónikák


Peter V. Prett: Démon ciklus


Illetve ha tetszett neki a HP, van egy magyar folytatás, 3+1 rész, szerintem az is nagyon jó! Parselmouth Lion: Nurmengard trilógia


Nagyon jó szórakozást =)

2022. jún. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
A vadonjáró tanítványa (egyik kedvencem, korban megfelelő és mindenképpen javaslom), Magiszterium, A vándorló palota.
2022. jún. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
27%
Jo Nesbø
2022. jún. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!