Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi lehet a címe ennek a...

Hanna S kérdése:

Mi lehet a címe ennek a magyar Wattpad könyvnek?

Figyelt kérdés
A könyv arról szólt, hogy egy 18 éves, asszem Barbi nevű lánynak meghal a régi tornatanára akivel nagyon jóban voltak és úgy tekintették egymásra, mint nagyapa és unoka. Aztán jön egy új nagyon fiatal tanár, akivel egymásba szeretnek. Ha ez segítség, akkor talán Leilának hívták a csaj legjobb barátnőjét és mindig ő vitte suliba. Ennyit tudok a könyvről. Úgy egy hete kezdtem el egyik nap olvasni, csak elfelejtettem menteni, így most nem találom. Előre is köszönöm, ha valaki esetleg olvasta és tudja mi a címe!

2022. jún. 15. 11:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Sajnos nem tudom megmondani, de ha böngészőből olvastad, akkor az előzményekél vissza tudod keresni. Esetleg érdemes a Wattpados facebook csoportban is utána érdeklődni.
2022. jún. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm.
2022. jún. 16. 16:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!