Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi a véleményetek a könyvemről...

Mi a véleményetek a könyvemről? Wattpadon van, romantikus, ifjúsági

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ezer ilyen kérdés van, de engem is érdekelnek a vélemények, hogy miben kéne javulnom. (Előre is szólok hogy párbeszédeknél nem gondolatjelek hanem kötőjelek vannak, ez annak az oka, hogy a word-öt nem ismerem eléggé még) Tanácsokat a cselekményhez kapcsolódóan várnék, hogy mennyire izgalmas/unalmas egy külső olvasó számára stb. (Azt tudom, hogy a történet viszonylag lassan indul be más wattpados sztorikhoz képest)

Jöhet negatív vélemény de kulturált keretek között :D


Jó olvasást, és előre is nagyon köszönöm !

Eddig hat rész van fent, nem vészesen hosszúak, az egészet el lehet olvasni egy fél órán belül szerintem :)


[link]



2022. jún. 21. 12:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Hát, számomra unalmas... így a merre mentek hazánál abba is hagytam :-D
2022. jún. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%

Unalmas, semmi extra, sem a stílusban, sem a történésekben. Az olvasóhoz beszélni sosem jó ötlet, teljesen elveszi a sztori komolyságát, legfeljebb a tíz éveseknek célzott naplóregényekben megy el.

Olyan, mint az összes többi ""regény"" az ilyen random online platformokon, amit 15-17 éves lányok írnak, szóval mind az ötlet eredetiségén, mind az írási stíluson van mit fejleszteni, bár ez tipikusan annak az esetnek tűnik, amikor valaki született tehetség nélkül erőlteti az írást, nagyon sok ilyen van.

2022. jún. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Nem tudom hogyan lehetne izgalmasra csinálni egy könyv első 4-5 oldalában.. vagyis persze tudom lehetne izgibb is de a történet amit kitaláltam az elején pont nyugisabb, lassan építi fel magát.

személyszerint engem irritálnak azok a wattpados sztorik amik rögtön az első oldalon már ott tartanak hogy így helyes a srác megy úgy, így zúgott belé meg úgy, így költöztek össze hirtelen mert féltesók lettek meg úgy. De mégis mindenki ezeket szereti. Miközben meg rengeteg hasonlóan az elején unalmas könyv kapható a boltokban. Valaki érti ezt?

2022. jún. 21. 15:39
 4/12 A kérdező kommentje:

2esnek válasz hogy teljesen értem amit mondasz. Itt még nem látszik a sztori elején de egyébként lesz benne pár csavar majd és egy időutazós szál is. De köszönöm a véleményt :)


Amúgy ez egy négy éves könyvem azóta írok kettő másikat amiben remélem már fejlődtem csak azokat meg nem akarom publikálni. Majd idővel kiderül azok jobbak-e.


Azt viszont cáfolnám hogy erőltetett. Sajnálom ha annak tűnik, de amikor írtam akkor természetesen jött

2022. jún. 21. 15:41
 5/12 anonim ***** válasza:
77%

Nem csak az unalmas, ahogy írsz, hanem az ötlet mögötte. Kismillió középiskolás szerelmes regény van, aminek mind ugyanaz az alap koncepciója, ha te szeretnéd kiélni magad egy regényben, amibe beleírhatod a kiszemeltedet és legalább így összejöhetsz vele, semmi akadálya, csak ne várd, hogy bárki olvassa.

A befutott szerelmes középiskolás regények vagy nyújtanak valami extrát, vagy az írók nagyon jól, lendületesen, humorosan írnak, és így már az elején ott tartja valamivel az olvasót.

Ez a stílus se nem jó, se nem lendületes, se nem humoros, így hiába van extrád valahol (bár gondolom hogy nincs), nem tudod addig lekötni az olvasót, amíg legalább történet szempontjából felmutatsz valamit.

2022. jún. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm az újabb véleményt.


Csak hogy értsétek mire gondolok, hogy szerintem nem annyira sablonos a későbbiekben, itt a "fülszöveg":


Hella hetedikes korában bele volt zúgva Gáborba. Régen legjobb barátok voltak, de mikor a srác megtudta a lány érzéseit, akkor megszakította vele a kapcsolatot. Azóta sok lányt felszedett a suliból és Hella is tovább lépett valahogy, nehezen.

A 11.osztály évzárója utáni bulijában azonban minden megváltozik. Gábor váratlanul elkezd érdeklődni Hella iránt, meg akarja őt hódítani. Hella összezavarodik, nem tudja mit érez. A múlt sérelmei elvakítják. Hiába a srác hagyta ott a barátságukat, mégis magát hibáztatja amiért felfedte az érzelmeit, még akkor is, ha véletlenül tette. Nem tudna boldog lenni hiába jönnek elő a régi, eltemetett érzelmei a srác iránt. Azt kívánja bárcsak máshogy történt volna a múltba.

Vajon mi történik akkor, ha Hella álmában ezek után újra éli a múltbeli eseményeket és megváltoztatja őket? Csak Hella őrült meg, vagy tényleg megváltozott a jelen, egyik napról a másikra?

A lány felfedezi, hogy álmában tényleg képes megváltoztatni a múltat, de lehet ez csak bonyolultabbá tesz mindent. Hogyan tovább?


Tudom így sem olyan nagy durranás, de szerintem nem is a legátlagosabb.

A stílusommal meg nem tudok mit kezdeni, de majd igyekszem.

2022. jún. 21. 15:49
 7/12 anonim ***** válasza:
Ez még mindig teljesen átlagos, meg ha tíz év múlva elolvasod, fogod majd a fejed, hogy mit gondoltál. :) Nézd, ha akarod írd meg, amúgy is magad miatt kell írnod elsősorban, csak arra ne számíts, hogy lesznek olvasóid.
2022. jún. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ne idegeskedj, annál rosszabb. Ülj neki és írd át. Ne ilyen izére, hanem komoly félére. Olyanra, mint amiket kiadnak. És akkor te is kiadhatod. Vágod? Nem kell itt eten rúgózni. Elment 4 év, na bumm!
2022. jún. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem tetszett összességében. A cselekmény valóban kissé lassan halad, és egyelőre nem mondanám sokkal izgalmasabbnak a saját életemnél, ami egy szórakoztató könyv esetében elvárás számomra, de a koncepció amit ide felvázoltál az tetszik, és van benne kakaó. A stílusa szintén jó, szöveghasználat, elmés párbeszédek, szerintem teljesen helyén volt, sőt, kifejezetten tetszett. Ami kevésbé volt ínyemre, az ez a bejegyzésekkel átadott történet, a blogolás vagy mi a szösz.
2022. jún. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik.
2022. júl. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!