Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A Szent Johanna Gimiben csak...

A Szent Johanna Gimiben csak szerintem távolodott el Virág és Reni mióta Virág együtt van Ricsivel? (Kb 4.-5.könyv fele)

Figyelt kérdés
Mindig együtt mentek haza suli után, simseztek, beszélgettek. Miután Ricsivel volt ezeknek nyilván csökkeni fog a gyakorisága, de ez már zavaró volt. Szinte Kingával is többet találkoztak sulin kívül. Valamint Virág semmit nem mondott el Reninek. Oké "nem akartak Ricsivel beleszólni a dolgukba" de azért valami kis jelet adhatott volna Reninek Virág hogy szerintem érdemes lenne próbálkoznod de többet nem mondhatok vagy valami

2022. júl. 27. 11:23
 1/4 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem is életszerűtlen, hogy semmit nem mondott neki Cortezről, pl mikor tudta, hogy a Haloween bulira C a francia levelezőtárssal megy, de ezt se mondta el Reninek, ő meg ott idegeskedett miatta. Elég lett volna legalább annyit, hogy "nyugi, nem Viki vagy egy újabb lány".
2022. júl. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem már a Dorián láz időszakában megkezdődött az eltávolodás. Többet törődött azzal, hogy a pasi után fusson, mint Renivel. Ott hagyta teljesen egyedül egy buliban, volt, amikor nagyon flegma volt vele, ami Virág személyiségét ismerve váratlan fordulat.

Aztán ennek vége lett, és összejött Ricsivel. A későbbi kötetekben az figyelhető meg, hogy a kezdeti erősebb Reni-Virág baráti szál után Reni inkább Kingával zár össze. Persze, Virág is ott van a hármasukban, de ő minden kötetben egyre csak butul (😅), nem igazán érti a komolyabb témákat, amikről ketten eszmecseréket folytatnak.

2022. júl. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én még csak az 5.nél tartok. Hát a Doriánosnál elnézhető volt mert nekem is van ilyen ismerősöm akinek barátnője összejött valakivel és megváltozott aztán normális lett. De hogy ennyire nem találkoznak.. meg amikor WC be Kinga mondja Reninek hogy Cortez milyen sz*r és ne égesse magát miatta akkor Virág közbe akart szólni gondolom mert tudta hogy félre értés és hogy beszélni kéne Cortezzel. De Kinga elcsitítja így bele se kezdett és utána később nm gondolt rá Virág hogy elkéne mondania Reninek hogy mi a helyzet amikor Kinga nincs ott?😅
2022. júl. 30. 15:16
 4/4 anonim válasza:
64%
Szerintem csak megígérte Cortezéknek h nem mond semmit Reninek!
2022. dec. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!