Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Agatha Christie könyvek sorsa...

Agatha Christie könyvek sorsa mi legyen?

Figyelt kérdés

Jelenleg éppen költözés folyamatában vagyok, az új lakhelyem szobája pedig a mostaninál kisebb lesz, és sajnos nem fog minden könyvem elférni. Éppen ezért felvetettem, hogy esetleg eladom őket, hogy addig sem porosodnak a padláson, meg ha nem is oly sokat, de némi pénzt kereshetnék velük, ugyanakkor a krimi királynője a valaha élt egyik legnagyobb író volt, akinek munkái nem egyenrangúak pl. gyerekeknek szánt ismeretterjesztő könyvekkel vagy mai kortárs alkotókkal, meg amúgy is anno volt egy erős Christie-rajongó korszakom, és lehet egyszer ha úgy van talán valamikor ismét elolvasnám őket.


Ti mit tennétek a helyemben? Bevallom, kezdetben határozott szándékomban állt az eladás, de azóta mintha megláttam volna bennük az értéket, szóval nagy dilemmában vagyok.



2022. aug. 2. 16:00
 1/5 anonim ***** válasza:
24%

„a valaha élt egyik legnagyobb író volt”


loooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooool

2022. aug. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Megtartanám őket, de legalább a jobbakat közülük. Még csak két regényét olvastam, nem tökéletesek, de jók és szórakoztatóak, ráadásul a jobb könyveit nem dobálják utánad pár száz forintért, a könyvtárban sem biztos, hogy pont bent lesz, amit megkívánsz, így előfordulhat, hogy később bánni fogod. Másfelől meg mindig újra kiadják a műveit, ahhoz nem elég ritkák, hogy igazán komoly összeget kapj értük. Szerintem aludj rá egyet.
2022. aug. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is megtartanám. 2-es tökéletesen leírta.
2022. aug. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem kicsi szobám van, mégsem dobom ki a könyveimet. Ha kell, akkor fektetve rakom őket vagy a vitrinbe, szekrénybe, ágyneműtartóba. Meg lehet oldani.


Ha muszáj lenne választanom mit dobok ki, biztos nem a klasszikusok és enciklopédiák lennének azok.

2022. aug. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Add le őket vhol, pl könyv mentők, nem sokat veszítesz velük, sablon író.
2023. jan. 17. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!