Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Írók! Hogyan veszítek magatoka...

Írók! Hogyan veszítek magatokat rá az írásra?

Figyelt kérdés

2022. aug. 7. 17:32
 1/4 anonim ***** válasza:
70%
Nem veszem rá magam. Ha jön az ihlet, írok. Ha nem, szüneteltetem. Abból nem származik semmi jó, ha kényszerítem magam, csak erőltetett fejezetek és nyögvenyelős fejezetek sorozata.
2022. aug. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
73%

Ez nagyon változó. Sokszor mikor nincs kedvem hozzá, de tudom, hogy "Csak most van időm és energiám rá!" akkor olvasom az előző "műveimet" és ilyenkor gyakran kedvet kapok látva a munkáimat, hogy folytassam, vagy eppen elkezdjem, befejezzem... Nem tudom... Szerintem mindenki máshogy van ezzel.

Bár mondjuk én se vagyok hivatásos író, csak egy bohém papírkarcoló, aki ebbe öli bele idejét. :)

2022. aug. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nekem 0-24-ben bent van a fejembe a sztorim 10 éve. Viszont a töredékét írtam csak le. Ha leírom, akkor random írom le, ami eszembe jut. Nagyon ritkán van, hogy ülök felette. De van olyan, hogy ott van a fejembe jól a sztori, de valamiért szenvedek, hogy leírjam.

De majd egyszer teljesen nekifeszülök :D.

2022. aug. 7. 18:25
 4/4 anonim ***** válasza:
40%
Akkor már komoly gondok vannak, ha erőszakoltatni akarja vki magát az írásra. A jó írók folytonosan erős késztetést éreznek, hogy leírják a gondolataikat.
2022. aug. 16. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!