Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Scott Lynch - The ​Thorn of...

Scott Lynch - The ​Thorn of Emberlain c. könyve meg fog jelenni valaha magyar fordítással?

Figyelt kérdés
Lehet én kerestem bénán, de sehol nem láttam erről infót. A sorozat korábbi részeit magyarul olvastam, viszont ha ez a rész nem jelenik meg magyar fordítással, akkor inkább nem várakozok tovább és nekifogok angolul. :D
2022. szept. 20. 21:44
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
A DeltaVision híres arról, hogy minden sorozatot befejez előbb vagy utóbb, úgyhogy lehet rá számítani. Idén a nagy társasjáték-cunami a könyvek rovására ment náluk, remélem, jövőre összeszedik magukat.
2022. szept. 21. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Az SFF magyar fordításai mindig gyengék/csonkítottak, de ezen túllépve: 2022 van, illene már angolul olvasni ilyesmiket.
2022. szept. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tegnap voltam a Sárkánytűzben (a kiadó boltja), és megkérdeztem neked a srácoktól, de nem tudtak biztosat mondani, csak hogy valószínűleg jövő év elején jön a negyedik rész. Amire te kérdezel, az az ötödik rész, tehát az legkorábban jövő karácsony előtt várható, vagy 2024 elején. Nyilván függ ez a már kiadott részek fogyásától és a kiadóvezető szeszélyétől is. Ha ennél biztosabbat szeretnél, írj nekik emailt, vagy kérdezd őket a facebook-oldalukon. (első voltam)
2022. szept. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Amit a kérdező kérdez, az nem a negyedik rész..? Mármint van a Locke Lamora hazugságai, a Karmazsin lobogó, meg a Tolvajok köztársasága(meg egy első rész előtt játszódó előzmény, aminek nem tudom a címét) Vagy akkor mi a negyedik rész..?
2022. szept. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Négyes, igazad van, van egy előzménykötet két kisregénnyel, az kavart meg, azóval akkor a kérdező által kérdezett rész jön (ha minden igaz) jövő év elején, ez az előzménykötet meg később.
2022. szept. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!