Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Vannak Wattpadhoz hasonló...

Vannak Wattpadhoz hasonló alkalmazások?

Figyelt kérdés

Sziasztok, Wattpadhoz hasonló alkalmazások érdekelnének, persze ha vannak :D

A lényeg csak annyi hogy ingyenes legyen, és hogy legyenek rajta aktív olvasók.

Esetleg valakinek valami tipp?

(Azt kifelejtettem, hogy én szeretném feltenni rá a "könyvem" meg azért persze olvasnék is szívesen, de ez most csak másodlagos)



2022. dec. 18. 18:07
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Leginkább fanfictionoknak vannak ilyen oldalaik, de általában saját munkát ugyanúgy fel lehet tölteni.

- AO3

[link]

- Fanfiction.net

[link]

- Merengő

[link]


Ami az aktív olvasókat illeti: vannak, DE az írásaidat saját magadnak kell hirdetni - ez akkor is így van, ha a wattán publikálsz.

2022. dec. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, persze tudom hogy nekem kell hirdetni, de úgy nehéz ha nincsenek aktív olvasók.
2022. dec. 18. 20:47
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Magyarul csak kb a Merengő van ami szába jöhet, bár ott nagyrészt csak Harry Potter fanficek és versikék találhatók (igen, mielőtt valaki szól, tudom hogy más kategóriák is vannak, de egyik sem érte el még a kritikus tömeget).


Angolul: eredeti műveknek a fictionpress.com, fanficeknek az AO3 vagy a fanfiction.net.

2022. dec. 19. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!