Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Létezik olyan tinilány, aki...

Létezik olyan tinilány, aki nem olvas Leiner Laura könyveket?

Figyelt kérdés

2022. dec. 22. 09:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
85%
Igen. Pl biztos vagyok benne hogy az Eritreai tinilányok jelentős része nem olvas Leiner Laura könyveket.
2022. dec. 22. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
88%
Persze. Már csak azért is, mert hiába népszerű írónő, a többség így sem olvas, nemcsak az ő könyveit, hanem senkiét se.
2022. dec. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
72%
Jelen. Kb a 40. oldalig jutottam A Szent Johanna gimivel, mikor hagytam a francba, mert éreztem, hogy halnak el az agysejtjeim.
2022. dec. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
72%
Tiniként elkezdtem a Szent Johanna Gimit,de hamar le is raktam.
2022. dec. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
70%
Már nem vagyok tini, de anno elolvastam az első szent johanna gimit hogy adjak neki egy esélyt, de borzalmas volt, hagytam a francba és soha többé nem vettem a kezembe semmit az írónőtől.
2022. dec. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
74%
Én szeretem az írónőt, de a nővérem egyszer se vette a kezébe Leiner Laura egyuk könyvét sem. A húgom viszont nagyon szereti, most 10 éves és már sok könyvét olvasta.
2022. dec. 23. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 NTBS ***** válasza:
65%
Igen, aki pl. Nem tud olvasni.
2022. dec. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Amúgy én is ezek közé tartozom. Egy szent johanna gimit olvastam, elég is volt. Értem, hogy miért jön be az emberek nagy részének, de azt éreztem, hogy igazából nincsenek benne nagyon tartós értékek
2022. dec. 23. 13:36
 9/17 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem nem is a tartós érték a lényege. Én pont gimi előtt kezdtem el olvasni. Az a szép benne, hogy akár az én életem is lehetne, csak kicsit szebb. Rámutat arra, hogy a kamaszkor nehézségei /amik akkor életünk legnagyobb problémáinak tűntek) nem olyan nehezek mint ahogyan látjuk, és túl tudunk jutni a nehéz pontokon. Nem tár elénk a könyv elképzelhetetlen gazdagságot, vagy természetfeletti erőt, a maga földhözragadt és igen valós cselekményeivel kerül hozzánk. Ez nagyon sokat segíthet például a depresszióval kűzdőknek (így utólag látom, hogy kamaszként én is kűzdöttem vele). De nyilván mindenki máshogyan szocializálódik, az ízlés is egyéni dolog, nem mindenkinek jöhet be.
2022. dec. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
70%
Nekem csak a Bexi tetszett://
2022. dec. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!