Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szerintetek ők passzolnak...

Szerintetek ők passzolnak egymáshoz?

Figyelt kérdés

Virág és Ricsi, Kinga és Dave, Reni és Cortez passzolnak?

(mert szerintem maximálisan nem)



2023. jan. 22. 19:07
 1/5 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem Virág és Ricsi igen, a többi egyáltalán nem. Kinga és Dave csak úgy egyszerűen nem és kész, Reni és Cortez személyisége (már amennyijük van) merőben különbözik, de még egy közös témájuk sincsen.
2023. jan. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
54%

Abszolút nem.

Virág és Ricsi még talán, de a másik két páros olyan, mintha muszájból írta volna össze őket az írónő, hogy több legyen az oldalszám, illetve hogy legyen mire nyálzani a célközönségnek.

2023. jan. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
75%

Szerintem Virág és Ricsi nagyon. Dave és Kinga nagyon elegánsak és Kinga és

Dave is nagyon szerették egymást. Cortez és Reni különböző dolgokat szeretett és ezért olyan lehetetlennek tűnik hogy két különböző szeélyiségű ember egymás párja de végülis.

2023. jan. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Sakura-sama ***** válasza:
76%
Szerintem Kinga és Dave igen, de a többi nem. Egy közös témájuk se volt előtte mielőtt összejöttek. A valóságban ilyen nincs.
2023. márc. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ricsi és Virág NAGYON, szerintem ők szó szerint tökéletesek egymással.


Dave és Kinga is, nagyon elegánsak, és tényleg látszik, hogy szeretik egymást.


Reni és Cortez, hát szerintem ők viszont nem nagyon, de nem tudnám megindokolni, hogy miért.

jan. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!