Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mondanátok véleményt a 1D ff...

Mondanátok véleményt a 1D ff - emről?

Figyelt kérdés
[link]

2023. febr. 11. 14:59
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Most nem fogok bétázni, de akadnak hibáid. Próbáld meg kijavítani. A vesszőknek például nagyon nézz utána. Próbáld kiolvasni magadban a mondatot, érezni hová kell még, ha nem vagy biztos benne. Mielőtt posztolsz, mindig olvasd át legalább egyszer, de figyelmesen. Nem számít hogy ez csak Wattpad, akkor is. Ha már kiteszed nyilvánosan, tiszteld meg az olvasót, hogy alapvető hibák legalább ne legyenek benne. (Elírásokat is észrevettem.)


Ami a történetet illeti, én nem ismerem őket, szerintem életemben nem hallgattam tőlük egy zenét se, és ez az iromány nem vett rá, hogy most megtegyem.


Oké, hogy elrugaszkodunk a valóságtól, de képzeld magad egy híresség/énekes helyébe. Odamegy hozzád Daphne akárki, egy kifakult pólóban és melegítőben. Majd biztos még kajálni is elhívnád, nem igaz? Ez azért nagyon nem így működik.


Egyébként nagyon-nagyon tucat. 1000000 ilyen van már. Nem akarom elvenni a kedved. Gyakorlat teszi a mestert, ne hagyd abba az írást. Ha nincs eredeti ötleted egyelőre, akkor folytasd a fanfic írást. Jobb, mint a semmi, az biztos. Amint látom, van már több írásod is, és követőid is akadnak szép számmal, így valamit csak jól csinálsz. Igaz, hogy ezzel egy komolytalanabb/gyerekes réteget fogsz meg, de vannak, akiknek még őket sem sikerül. Úgyhogy... folytasd. Bár ide kiposztolni nem sok értelmét látom. Inkább reddit, FB rajongói csoportokban lenne rá kereslet.


Hajrá!

2023. febr. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!