Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mit ajànlotok az SZJG utàn?

Vera_kacsa kérdése:

Mit ajànlotok az SZJG utàn?

Figyelt kérdés
Elolvastam az SZJGt es nagyon teccett utànna az IOV sem volt rossz, de nem volt a kedvencem, ezutàn imàldtam a Mindig karácsonyt, es a Szakitsunk is elegge tetszett. A Bexi sorozatot kicsit elkezdtem de nem volt rá tul sok idom ezert azt hagytam (de ga szerintetek jo lehet akkor megprobalom). ELORE IS KOSZI A VALASZOKAT :D

2023. febr. 21. 10:18
 1/10 anonim ***** válasza:
63%
Helyesírási kéziszótár is teccene.
2023. febr. 21. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
neked es lenne rossz ;D
2023. febr. 21. 16:26
 3/10 anonim ***** válasza:
71%

Hány éves vagy?


A Bábel csak egy kötet, 1-2 nap alatt ki is lehet olvasni.

Fesztiválozó fiatalokról szól. Én közvetlenül az SZJG után olvastam.

2023. febr. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem folytasd a Bexit az eleje egy kicsit incsi de utána a kedvencedd lesz hidd el. Kollár Betti kosársulit tudom nagyon ajánlani és a Vonzás Törvényét
2023. márc. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem a D.A.C jott be meg anno, pedig mar egyaltalan nem tartozom a celkorosztalyba. A Huvosvolgyi suli kicsit SZJG copy, de nem volt rossz az sem.
2023. márc. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
76%
Szerintem folytasd a Bexit mindenkepp. En a SZJG utan az Akkor Szakitsunk-at olvastam el, jo volt, de nem volt tul felkapott, ezert inkabb a Bexit kezdtem el. Latszik rajta azert a korkulonbseg szerintem, az iro tobb tapasztalattal irta meg. Az eleje lehet uncsi, persze, bemutatkozas stb., de hidd el, sokkal jobb lesz, be fog indulni. Mindenkepp ajanlom, hogy vegig olvasd, reszemrol jobb mint a SZJG :)
2023. márc. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 J.Izabell válasza:
Én még nem olvastam de az Éget a nap-ot is szivesen ajánlom mert az olyan zenés tini sorozat;)
2023. ápr. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
88%
Szerintem még a Remek! se rossz, de a LOL könyveket ajánlani tudom.
2023. ápr. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Én a 40 nyári napot ovastam az SZJG után, és nekem nagyon tetszett
2023. júl. 26. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Én is úgy vagyok vele mint a 9. kommentelő. Nekem mindkettő tetszett.
2023. júl. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!