Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudnátok véleményt írni a...

Tudnátok véleményt írni a Vámpírakadémia filmjéről, sorozatáról és könyv változatáról?

Figyelt kérdés
Akik olvastál a Vámpírakadémia könyvet és megnézték a sorit és a filmet, azoknak mi a véleménye róla? Melyik a jobb vagy rosszabb, miért gondoljátok így? Szóval, kérlek megírnátok a véleményeteket róla?

2023. febr. 26. 13:09
 1/1 anonim ***** válasza:

A könyv az etalon nyilván, egyik adaptáció sem ér fel hozzá.

A film az tingli-tangli tinifilm lett, mert akkoriban épp az volt a divat, nem véletlenül olyan bajoscsajok jellegű az összes plakátja. Egyébként egynek elment, de meh.


A sorozat... nos, a vérbeli rajongók jó része rühelli, nem véletlenül kaszálták el az első évad után.

Nekem személy szerint bejött. Más, mint a könyv, szándékosan sok mindenben eltértek, viszont hangulatban szerintem jobban visszaadja, amit a könyv - önálló sorozatként, ha nem az adaptáció milyenségét elemezgetem centire, akkor tökre megállja a helyét. És én sajnálom, hogy elkaszálták.


A könyveket a sorozat miatt elkezdte újra kiadni az Agave, az első rész tavaly jött ki, május körül jön a második, és év végén a harmadik - legalábbis ez a terv.

Ha érdekel, akkor érdemes rájuk beruházni, a fogyástól függ ugyanis, hogy végigmegy-e majd új kiadásban a teljes sorozat - én nagyon szurkolok neki! :)

2023. febr. 28. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!