Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mit gondoltok eddig a könyvemr...

Mit gondoltok eddig a könyvemről? Menyire tetszik,szerintetek folytassam?

Figyelt kérdés

[link]

Ez a legelső könyvem azt vegyétek figyelembe. És ne haragudjatok meg az esetleges hibákért de ki fogom javitani, igérem.

Ez egy fantasy könyv lesz, a legelső amit én írok. Remélem tetszik.

Őszinte véleményeket szeretném, és hogy olvasnátok e ha lesz folytatás. Bármilyen észrevételt szivesen várok, látok, én is csak ugy tudok fejlődni.

A hibákért még egyszer elnézést, de szándékszom javitani. Csak ahogy irok, ugy elveszne az ihlet, de javitom mihamarabb ha van elírás. (Biztos van néhány)



2023. márc. 21. 15:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Eddig mesekonyvnek elmegy
2023. márc. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
98%

Nem tenném közzé a piszkozatot, és akkor nem kell sűrű bocsánatkérésekkel megmagyarázni. Először leírod magadnak hogy mit akarsz, majd kidolgozod, majd kijavítod a hibáit és utána közzéteszed hogy elolvassák.


Ezzel szemben: "Szilvi egy napon az iskolában fel fedez egy elképeztő átjárót,". Ezen a ponton mondja azt az olvasó, hogy na taka vissza az általánosba, és tanulj meg magyarul. A többi része is pont ilyen. Semmitmondó tőmondatok és helyesírási hibák tömkelege. Ez egy szenny így és csak lejáratod magad vele.

2023. márc. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
97%
Nem tetszik..nagyon gyors az egesz,es olyan mintha kicsiknek irnad...herceg lakik a palotaban stb...
2023. márc. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem egy könyv, sőt nagyon távol áll attól.

Megjérdezhetem, hogy hány éves vagy? Minden rossz szándék nélkül csak segíteni akarok, azért fontos. Privátban is megírhatod.

2023. márc. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Ne oszd meg az írásaidat addig, ameddig minden mondatban van helyesírási vagy fogalmazási hiba, mert addig teljesen értéktelen. Írd ki magadból, ha szeretnéd, de ne tedd ki sehova, mert nem fogja senki tovább olvasni, amíg ennyire olvashatatlan állapotban van.
2023. márc. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Aprócska megjegyzés: a máásvilágból az emberek a Holtak Birodalmára asszociálnak.


Nos, nálam valóban létező hely, és a hősnőm egyszer... nem, kétszer el is jut oda, miután kis híján az életét vesztette, de a Tündérvilág az legfeljebb más-világ ;)

2023. márc. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
*másvilágról - bocsi
2023. márc. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi az őszinte véleményt. Akkor ezt nem folytatom. Majd esetleg máskor.
2023. márc. 21. 19:13
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Az írásod alapján max ilyen 13 éves lehetsz. Hosszú út áll még előtted, ha tényleg író akarsz lenni. Olvass sokat, az az első lépés:)
2023. márc. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem folytathatod, de egyelőre csak magadnak. Ne csüggesszen, hogy nem megy elsőre. Nem tudom, hány éves vagy, de gyerekként és tizenévesen nem fogsz egyből remekműveket írni. Viszont gyakorolni kell. És olvasni, rengeteget. Ettől fogsz fejlődni.
2023. márc. 22. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!