Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mit gondoltok eddig a könyvemr...

Mit gondoltok eddig a könyvemről? Menyire tetszik,szerintetek folytassam?

Figyelt kérdés

[link]

Ez a legelső könyvem azt vegyétek figyelembe. És ne haragudjatok meg az esetleges hibákért de ki fogom javitani, igérem.

Ez egy fantasy könyv lesz, a legelső amit én írok. Remélem tetszik.

Őszinte véleményeket szeretném, és hogy olvasnátok e ha lesz folytatás. Bármilyen észrevételt szivesen várok, látok, én is csak ugy tudok fejlődni.

A hibákért még egyszer elnézést, de szándékszom javitani. Csak ahogy irok, ugy elveszne az ihlet, de javitom mihamarabb ha van elírás. (Biztos van néhány)



2023. márc. 21. 15:15
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
13%
Ne hallgass az itteni irigyekre, nekem tetszik!
2023. márc. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarlak megbántani, de nem túl jó.

A helyesírás lehetne jobb is, nagyon sok a hiba.

A fogalmazás túl száraz, az események túl gyorsan történnek. Folyamatosan váltogatsz jelen idő és múlt idő között a mesélésben, akár egymást követő mondatokban is.

A fejezetek nagyon rövidek, próbálj meg legalább 1500-2000 szavas fejezeteket írni, ez nem twitter.

A legalja, hogy a netről összeszedett képeket raksz be, hogy "XY így néz ki". Ez nagyon ciki egy történetben, ebből már 11-12 éves korban ki kellene nőni.

Olvass sokat (kiadott könyveket, ne wattpad történeteket), az fontos egy író fejlődésében. :)

2023. márc. 23. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Az,hogy xy igy nez ki meg hagyjan,de az ,hogy egy 14 eves karakternak felnott noket teszel ki,azon kikerekedett a szemem.

Miley cyrus vagy selena gomez kisgyerek kepe meg nem is lenne annyira gáz,ha mar annyira ki akartal rakni valakit.

2023. márc. 23. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
A tizennégy éves karaktered bemutatásához (ami teljesen felesleges, a valódi könyvekben sem szokott ilyen lenni) komolyan beraktál egy képet a huszonhat éves Lili Reinhart-ról, a tizennyolc éves karakterről pedig egy képet a harmincnyolc éves Scarlet Johansson-ról? A tizenkét éves húg, mint a huszonhét éves Florence Pugh? A tizenhét éves Kinga, mint a harminchat éves Amber Heard? A többi is ugyanilyen értelmetlen, kérdező, ha már ragaszkodsz ezekhez a bemutatásokhoz, akkor legalább olyan képet válassz, ami valóban elképzelhető az adott karakterekhez, és ne a népszerű hollywoodi színészekről szúrj be képeket, mert ez így nagyon röhejes hatást kelt, sőt, inkább paródiának tűnik, mint bármi másnak.
2023. márc. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Cubina ***** válasza:
100%

Szörnyű a helyesírás és a fogalmazás is, nagyon kevés a szókincsed és ami van, azt is helytelenül tudod. Viszont van fantáziád.

Szerintem lehetne ebből valami, de ahhoz nagyon sokat kellene olvasnod rendes, kiadott könyveket, írásokat. Így azt is megtanulod, hogyan kellene kinézni egy könyvnek.

Meg persze a nyelvtannal is sokat kellene foglalkoznod, hogy ne egy hulladék kerüljön az olvasóid elé.

Sok tanulással és gyakorlással még lehet belőled nagyon jó író, szóval feladni nem kell az álmaidat. Egy kicsit segítek, hogy lásd a különbséget.


Ragyogó napsütéses reggel virradt rám. Korán volt még, csiripeltek a madarak. Belebújtam a papucsomba és álmosan botorkáltam a ruhásszekrényhez. Mivel az első napom volt az új suliban, ezért egy kicsit ideges voltam. Hirtelen nem is tudtam, mit vegyek fel, végül egy sötétkék famer és egy mintás póló mellett döntöttem....

2023. márc. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!