Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Keresek egy Dramione fanficet....

Keresek egy Dramione fanficet. Melyik lehet?

Figyelt kérdés

Anno merengőn olvastam, de már nem találom


Olyasmi volt a törtenet, hogy Dracot "háziőrizetbe" Hermionenak adják, mert lesz egy tárgyalása(?) és addig vigyázni kell rá. Eleinte ugye nem bírják egymást, majd aztán összejönnek. Sok specifikus dolog nincs már meg sajnos, de égen földön kerestem és nem találtam.


De ha már kérdezek, akkor egy másik is elveszett. Annak az volt a története, hogy Hermione a Mágiaügyi Minisztériumban dolgozik és nyaralásra küldik, ott Draco is felbukkan. Eléggé összemelegednek, majd amikor hazatérnek és a Malfoy kúriába látogat Hermione, ott találkozik Luciussal, aki elég rossz állapotban van. Aztán alakulnak a dolgok és nem tudom ki mellett kötött ki a végén.


Ezt a kettőt régen nagyon szerettem és szívesen újraolvasnám őket.


2023. márc. 27. 20:01
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!