Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Leiner Laurának nincs szerkesz...

Leiner Laurának nincs szerkesztője, aki kihúzná a felesleges (min. 50-60%) részeket?

Figyelt kérdés

Tudom, aki ennyire sikeres, azt sehol sem fogják vissza, és gyakorlatilag szabad kezet kap, de egyszer LL is kipróbálhatná, hogy milyen egy feszes(ebb), sallangmentes(ebb) könyv kiadása.


Ti mit gondoltok?



2023. máj. 3. 07:11
 1/8 anonim ***** válasza:
47%

Miért tenné? Ha neki így jó? Alkotói szabadság bruh! alkotói szabadság!


Legfeljebb nem olvasod!

2023. máj. 3. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Őt pont a stílusa miatt olvassák. Én sem szeretem, mert bugyuta és ugyanazt mondja el ugyanazokkal a karakterekkel újra és újra, de ő ponyvát ír, és annak is megvan a helye. Úgyhogy szerintem nem gond.
2023. máj. 3. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
17%
Regényeknél nincs szerkesztő. Meg ha jól tudom, saját kiadója van.
2023. máj. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez megtörténne, minimum 50-60%-ban csökkenne az olvasottsága.
2023. máj. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
47%
Egy kivétellel felnőttként minden könyvét olvastam és nem gondolom akkora önutánzónak. Két sorozatát is kiemelkedőnek tartom és egyik alatt nem a gimire gondoltam.
2023. máj. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
5: Lehet, hogy kiemelkedő abban, amiben alkot, mivel alapvetően azért is lett ekkora neve, mert betöltött egy űrt a magyar ifjúsági könyvpiacon. De azért 20-30 könyv, és 15-20 év írás után sajna még mindig ugyanazt csinálja, nagyjából semmit nem fejlődött. A fogalmazás ugyanaz, sok könyvében a szereplők is ugyanazok, csak más a nevük. Ugyanarra épít sokszor, humor+szerelem+valami extra, amitől más lesz a történet. De ezzel nincs gond, csak helyén kell kezelni szerintem.
2023. máj. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
6-os Romana, meg hasonló lapok évtizedeken át ugyanerre építettek... van ennek piaca.
2023. máj. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
37%
Nincs
2023. máj. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!