Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szerintetek érdekelné az...

Szerintetek érdekelné az embereket egy kamionos mindennapjairól szóló könyv?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szóval én dolgozom kamionosként lassan 2 éve, és azóta szinte naplószerűen jegyzetelem le a mindennapi történéseimet, rengeteg érdekes és izgalmas szituáció történt már velem a munkám alatt, és most valahogy egyszerűen bevillant, hogy mi lenne ha a jegyzeteket csokorba fognám és írnék belűlök egy könyvet! Mit gondoltok érdekelhetné az embereket (akár titeket is) ilyesfajta, reális képet mutató könyv a kamionozásról és annak minden oldaláról?

2023. máj. 10. 21:57
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
87%
igen , erre lehetne kereslet..
2023. máj. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
87%

Persze. Volt már ilyen könyv, sőt film is készült kamionsofőrökről.


[link]

2023. máj. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
15%
nem hiszem hogy sokan megvennék. 100-ból max 1 kamionost érdekelne, a többi eddig egy oldalt sem olvasott életében
2023. máj. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
3# lehet nem a kamionosak lennének a célközönség hanem az átlag civil?
2023. máj. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
12%
az átlag civileket nem hiszem hogy érdekelné. kérdező, szerintem inkább csinálj youtube csatornát a témáról, az népszerűbb lenne mint egy könyv
2023. máj. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 Kitana. ***** válasza:
74%

Pár embert biztos, de szerintem olyan sokan nem vennék meg, kivéve persze, ha meg tudod írni úgy, hogy olvasmányos és tényleg érdekes legyen, de ehhez szerintem kellene egy fő szál, egy könyvnek általában van eleje meg vége, közötte meg a sztori, vagy ha nem is sztori, de valami tanulság, amit le tud belőle vonni az ember.

Ha csak simán be akarod mutatni a napjaid, miről szól ez a szakma, milyen dolgok történnek veled, arra tényleg alkalmasabb egy Youtube csatorna vagy a Tiktok.

2023. máj. 10. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Arról tudok nyilatkozni, hogy ha(!) jól van megírva, akkor engem érdekelne.
2023. máj. 11. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
#6-nak egyébként igaza van, kellene valami végigvonuló szál az egészbe. Nyugodtan lehetne egy része fikciós is, a nagy része meg igaz sztorik.
2023. máj. 11. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
0%
Nem, lejárt lemez! 10 évvel ezelőtt még úgy, ahogy, de mára már cringe inkább. Beesett az ETS2 felhasználói közössége is, annyira már nem divat a kamionos életmód, mint mondjuk 5-10 éve.
2023. máj. 11. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
0%

Hány kamionost láttál Te olvasni? Mert én egyet se....

Másik célközönség a gyerekek lennének, de hány gyereket látsz Te könyvet olvasni?

Mert én nem sokat.


Nem mondom higy ne csináld, de ne várj tőle sokat...

2023. máj. 11. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!