Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Magyarországon van ilyen...

Magyarországon van ilyen könyvtár?

Figyelt kérdés

Próbálnék átálni, hogy rendesen könyből olvassak, de eddig nem találtam olyan helyet ahol nagy választék lenne angol nyelvűekben. Tudtok ilyen helyet, esetleg könyvesboltot, ahol nem magyar van többségben ?

Tudom, hogy meg is rendelhetném, ha ez nem jön össze azt fogom csinálni.



2023. máj. 25. 06:57
 1/3 anonim ***** válasza:
2023. máj. 25. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Országos Idegennyelvű Könyvtár www.oik.hu

Gondolom azokon az egyetemen, ahol van angol nyelvszak, ott is jó anyag van az egyetem könyvtárában.

a mokka.hu közös katalógusban rá tudsz keresni konkrét címekre és ha kitartó vagy, akkor azt is kiderítheted, hogy melyik könyvtárban elérhető adott mű.

2023. máj. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Folytatva a 2. válaszadó gondolatát: ha találsz olyan könyvet az ország bármelyik(!) könyvtárában, amit elolvasnál, menj be a hozzád legközelebbi könyvtárba, és érdeklődj a 'könyvtárközi kölcsönzés' lehetőségéről. Valószínűleg átkérik neked postán a könyvet, így ki tudod kölcsönözni, csak sok helyen ez a szolgáltatás fizetős.
2023. máj. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!