Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Dedikálás követő oldalak vagy...

Dedikálás követő oldalak vagy ilyesmik léteznek?

Figyelt kérdés

Vannak olyan oldalak mint pl. a koncertkövető oldalak, csak nem koncertekkel, hanem dedikálással foglalkoznak?


Mindig lemaradok a jó dedikálásokról. Pl. múltkor Leslie L. Lawrence dedikálás volt a városi könyvesboltban, de csak későn láttam az ajtóra kitűzött posztert. Vagy 2019-ben André Aciman dedikált Pesten, de csak aznap láttam a facebook eseményt.


Nem lehetne ezt valahogy követni? Jelenleg azt sem tudom hogy keressek rá...


A "dedikálás 2023" keresésre semmi érdemlegeset nem ad ki.



2023. máj. 26. 08:54
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Kövess be minden könyvkiadó és könyves rendezvényekkel foglalkozó oldalt.
2023. máj. 26. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Amelyik író érdekel, ott kövesd az író saját közösségi oldalát és a magyar kiadóét is. Más opció nem nagyon van.

A nagyobb könyves eseményeken (könyvhét, könyvfesztivál) szokott lenni szóróanyag, ahol minden dedikálás fel van sorolva, de az év többi része nem ennyire rendezett.

2023. máj. 28. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!