Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szabados Ágnes csak szerintem...

Szabados Ágnes csak szerintem nem elég felkészült a könyvespolcos videóiban?

Figyelt kérdés

2023. máj. 28. 13:52
 1/5 anonim ***** válasza:
48%
Igen.
2023. máj. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%

Néha én is ezt érzem, vagyis inkább olyan "kicsinek" tűnik némelyik interjúalanya mellett. Azt hiszem, abból érzem, hogy sokszor ugyanazt mondja, pl. "hű de izgalmas", "ezt most már mindenképpen elolvasom", ami egy idő után feltűnik. :D De lehet, ez inkább az, hogy nem nagyon tud mit mondani.

Viszont azt kedvelem benne, hogy mer kérdezni a másiktól, akkor is, ha olyasmi, amire nem biztos, hogy válaszolnak.

Egyébként nem feltétlenül lehet ezt felróni. Ő nem irodalmár, csak szeret olvasni, és az a célja, hogy megismertesse ezeket az embereket másokkal is valamennyire, meg hogy terjessze az olvasás szeretetét.

Biztosan készül ezekre az adásokra is, még ha nem is teljeskörűen néz utána mindenkinek, de talán nem is lehet.

2023. máj. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 D-Mano ***** válasza:
53%

Azok a részek alapján, amiket láttam, szerintem eléggé felkészült.

Én csodálom az olvasottságát is.

Mondjuk, én nem bírom Szabados Ági videóit szubjektíven, de objektíven nézve az a véleményem, amit írtam.

2023. máj. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
38%

A nagy „performansza” miatt lett kiemelve a kérdés? :) Több ezer hozzászólás bizonyítja, hogy ezzel végleg ledőlt a hamis kép, amelyet annyira akart magáról elhitetni...


Már az is meghaladta az erejét, hogy szöveget olvasson fel a híradóban...


Ennyit a szellemi színvonaláról...


Aki csak gagyi könyvekket ajánl, attól mit is lehetne elvárni?


De üzletileg bejött neki: akik felnéznek rá, azokat rendesen megkopasztja. Mint a többi celeb.

2023. okt. 5. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
46%
Nem, nemcsak szerinted felkészületlen, tényleg egy buta liba, viselkedni sem tud (ld. Scalzi-laudáció).
dec. 31. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!