Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Melyik budapesti antikváriumba...

Melyik budapesti antikváriumba érdemes bevinni régebbi (háború előtti v. rszváltás környékén megjelent) könyveket, ahol jó árat adnak?

Figyelt kérdés
A Múzeum körútiak elég arcátlan árréssel dolgoznak, a kedvencem zárva, pénz meg élelemre kell, nincs időm neten kínálgatni őket.

2023. máj. 30. 16:12
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
Az antikváriumok nem adnak jó árat semmiért, és válogatnak is,mit hajlandóak átvenni. Szerintem ez a próbálkozás halott ügy.
2023. máj. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Antikváriumok kb. sosem adnak jó árat. Amúgy meg attól is függ, mit árulsz.
2023. máj. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 gungasam ***** válasza:
Jó árat nem adnak sehol, mert akkor ők hogyan kérhetnének jó árat? Esetleg ha valami egetverő ritkaságod van, de azt inkább egyedileg kellene szakértetni és elárvereztetni , nem csak úgy beváltani mint egy borosüveget.
dec. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 gungasam ***** válasza:
Komplett hagyatékra érdemes kihívni olyant aki erre szakosodott. Jó árat az sem fog adni de megszabadít a sok poros-molyos lim-lomtól.
dec. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Skacok, nyilván úgy értettem a kérdést h a többiekkel összehasonlítva ki ad viszonylag jobb árat. A kérdés kiírásakor a kedvencem nyaralt, gyorsan kellett volna zsé kajagondok miatt. Böjt lett a dolog vége, mert elveim éhesen is vannak. Az én kedvencem megtalálja a középutat h ő is jóllakjon, és a káposztából is maradjon. Azért köszi. :)
dec. 9. 16:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!