Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Melyik a kedvenc könyved?...

Melyik a kedvenc könyved? (Krimi, dráma, thriller, romantikus) Ha lehet újabbat írj

Figyelt kérdés
2010. okt. 17. 10:38
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

Előre is köszi mindenkinek!:)

Jaj és elfelejtettem,hogy REGÉNYre gondoltam

2010. okt. 17. 10:40
 2/14 anonim ***** válasza:
A 2 örök kedvenc: Réztábla a kapu alatt, és Ezt látják a csillagok.
2010. okt. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2010. okt. 17. 10:55
 4/14 anonim ***** válasza:
Örök kedvenc: Jane Austen: Büszkeség és balítélet. Újabb: Dan Brown: Angyalok és démonok.
2010. okt. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

"Ha lehet újabbat írj"


Ehhem, ehhem...

Gerald Durrell: Családom és egyéb állatfajták

Petrovácz István: Nevelem a családom

G Szabó Judit: Megérjük a pénzünket


Ezek nem újak, bocsi. De újak annak, aki még nem olvasta, annak új.

2010. okt. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszi!úgy gondoltam,hogy amit nem rég adtak ki.Pl:pirospöttyös könyvek,de nem az Alkonyat!:)
2010. okt. 18. 14:49
 7/14 anonim ***** válasza:
Szia, én majd most szeretném elolvasni a Tizenhárom okom volt... című könyvet. Aszem Jay Asher írta. Elég depis, hiszen az alaptörténet egy öngyilkosságról szól, de nekem nagyon tetszik...legalábbis az ajánló. Nem is olyan drága, ahogy néztem. Kb 2200 körül van... na, de a lényeg, hogy még nem olvastam... bocsi, de ha már a vörös pöttyös könyvek érdekelnek, gondoltam jó ha tudsz róla! :)
2010. okt. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Igen érdekelnek és köszi,hogy írtál:) mert én is erre a könyvre gondoltam csak tényleg elég depis és nehezen lehet feldolgozni egy fiatalabb lánynak!
2010. okt. 19. 15:53
 9/14 anonim ***** válasza:

Holnap megyek a könyvesboltba, hogy megnézzem van e és hogy mennyiért.

Mondanám, hogy elolvasom, és majd elmesélem, hogy éltem át, de mivel nem igazán érek rá a napokban csak az őszi szünetben tudnám elolvasni, és lehet, hogy te nem akarsz addig várni... (az őszi szünet 30.án kezdődik nálunk)

De egyébként olvastam blogokban, hogy azt mondják igenis el kell olvasniuk a fiataloknak, mert akármilyen megrázó a hatása, jobb ha rádöbbennek, hogy küzdeni kell blabla...:) Én azért szeretném elolvasni, mert imádom a sírós könyveket:) Egy kicsit mazochistán hangzik! :)

2010. okt. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Beleszerettem a Bartiaeus trilógiába. Ezt nem olyan régen adták ki, jó, több, mint öt éve, de a többi kedvencemhez képest, ez vadi új.


(Aki a Durrell-könyvet írta)

2010. okt. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!