Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szerintetek megéri? Bővebben...

Szerintetek megéri? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Életemről akarok írni egy "kis könyvet".

Igaz még csak 22 múltam,de ahogy az életem eddig alakult az korban kitenne 50-60 évet!

Nagyon sokszor pofára estem,sokszor húztam a rövidebbet,sokat csalódtam...de most úgy ahogy jól megy az életem!


2010. okt. 18. 12:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha jó a stílusod és tudsz írni, akkor igen.
2010. okt. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
35%
Bocs, de ez elég gáz, úgy tenni, mintha 22 évesen te már valami sokat tapasztalt bölcs lennél, elárulom rajtad kívül sokmillió ember esik pofára nap mint nap és áll fel megint, nincsen benne sok érdekes.
2010. okt. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
50%
nem sok sikered lesz,mert kit érdekel egy 22 éves napi pofára esése? Hiszen mi is átéljük nap mint nap...
2010. okt. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%

Szerintem mindenképpen megéri, ha másnem magadnak. Próbáld meg. A legegyszerűbb és leghétköznepibb dolgokról is lehet nagyon jól írni.

Az előttem szólóknak üzenem, hogy olvassák el Karinthy Tanár Úr kérem című könyvét. Egy iskolásgyerek hátköznapjairól szól. Szóval nem egy világmegváltó téma. Ahhoz képest olyan jó, hogy sok helyen kötelező vagy ajánlott olvasmány. Persze ehhez tehetség kell. Hogy neked van-e, nem tudom, de ha nem próbálod ki, sose tudod meg.

2010. okt. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!