Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Hol lehet ingyen letölteni...

Hol lehet ingyen letölteni ifjúsági könyveket pdf. Formátumban?

Figyelt kérdés
Manapság a könyvek először 1000, két hét múlva már 2000, megint csak két hét múlva 3000 forintra növekednek, csak úgy, maguktól. Van, hogy egy könyv, csak mert keményborítós, és szép a borítója, csili-vili, rózsaszín, többe kerülne, mint puha, snassz borítóval. Ha bemegyek a boltba, szerencsés esetben is csak 4-5 könyvet tudok venni 10 000 ft-ból, hogy mondjak egy példát. Erre keresek egy egyszerű megoldást: hogy azokat a könyveket, amelyeket szeretnék, de drágák, elolvashassam a gépen. Előre is köszönök minden hasznos információt! :)
2011. ápr. 8. 13:40
 1/5 anonim ***** válasza:

nem kell kimagyarázni, sokan vagyunk így ezzel:D

De én mindig azt csinálom, hogy ha van egy drága könyv, előbb rákeresek vaterán. Sokszor szerencsém van (legutóbb például a nemrég megjelent Házirend c. könyvet sikerült lecsapnom 1700-ért, pedig újonnan 4000 HUF).

Meg libriben is igényelem törzsvásárlóit, hogy azért ha már egyszer megveszek egy könyvet, némi hasznom is legyen belőle:D

Na, de a kérdésre is válaszolva: a canadahun.com-on keresgélhetsz, de én általában google-ba ütöm be az adott könyv címét, mellé pedig, hogy ebook, pdf, word stb. Ha fent van valahol, így tuti kidobja. ha nincs akkor meg mindegy.

2011. ápr. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszy! :)
2011. ápr. 8. 19:25
 3/5 anonim ***** válasza:

[link]

itt nem tudom, hogy pdf formátumba adja e ki, de nagyon jó oldal, tele jó könyvekkel: [link]

(az előző társoldala: [link]

rem, segítettem:)

2011. ápr. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

előző vagyok:

az utolsó linket rosszul másoltam be, ez az: [link]

2011. ápr. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ha nem is segítettél volna, legalább válaszoltál, úgyh köszy
2011. ápr. 13. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!