Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi különbség van a két Twiligh...

Mi különbség van a két Twilight könyv között?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Nekem az "almás" van meg ugye az a rendes könyv elvileg, viszont akkor a másik micsoda? Elvileg ugyanolyan szerkezetű (puhatáblás, ragasztókötet) de az áruk eltér. Amin a színészek vannak főképként az egy "filmes verzió" lenne? :) De már a Breaking Dawn-ból is van ilyen az meg ugye még nem jelent meg filmen, szóval ez sem valószínű! akkor mi a különbség? Köszi a válaszokat előre is! :)


2011. máj. 30. 18:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha jól tippelem: Újrakiadás (a kiadás éve eltér). Tök ugyanaz a könyv csak a kiadó úgy golndolta jobban el lehet adni, ha lecseréli a borítót.
2011. máj. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hmm köszi! Érdekes mert az az olcsóbb és állítólag kevesebb az oldalszáma. Kihagytak volna belőle részeket?
2011. máj. 30. 19:09
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem, egyszerűen másképp van tördelve.
2011. máj. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Valószínűleg azért olcsóbb mert a kiadó úgy gondolja, hogy a film "hátszelével" (ingyen reklám) többet el lehet majd belőle adni (így alacsonyabb áron is kifizetődő lesz).


Az oldalszám meg sokmindentől függ: tördelés, betűméret, margó méret stb.

2011. máj. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Majd a könyvesboltban összehasonlítom a kettőt! :D
2011. máj. 31. 08:14
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem megvan mindkettő, igaz az újrakiadás angolul :)

Az almás, az eredeti az került előbb a boltokba, nagyobbak a betűk, nehezebb a könyv, vastagabb a papír. a második az olcsóbb, kisebb, könnyebb, és kisebb betűs :) nekem mindkettő tetszik.

2011. máj. 31. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó válaszoló tudja helyesen.



Kihoztak egy olcsóbb kiadást is, hogy azok akik eddig azért nem vették meg a könyvet mert drágállották, most kézhez tudják venni ők is.


Külföldön már régóta csinálják ezt, hozzánk még csak most nemrég ért ide ez az opció. A kisebb pénztárcával rendelkezők is beszerezhessék a kiszemelt könyveiket.


Tehát tartalmilag semmi különbség nincs a kettő között.

2011. máj. 31. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek! Ennyivel is okosabb lettem! :)
2011. máj. 31. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!