Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Az alkonyat 4. részében a...

Az alkonyat 4. részében a könyvben Bella öl embert újszülött korában?

Figyelt kérdés
Ezt csak azért kérdezném, mivel én tegnap fejeztem be a könyvet, de ilyenről egy szót sem olvastam...anyu is olvasta a könyvet, de ő váltig állítja, hogy a barátnője apját gyilkolta meg, amit Jacob is látott...kimaradt egy pár oldal? Vagy most mi van?
2011. júl. 6. 14:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem öl. :)
2011. júl. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem ölt meg senkit.
2011. júl. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem öl meg senkit. És egy barátnőjének az apjáról sem esik komolyabb szó. (gondolok itt Angelára vagy éppen Jessicára)


Volt egy rész, amikor megtudta ugye, hogy Nessie Jacob bevésődése. Na akkor nekiugrott Jake torkának, amit Seth meg akart akadályozni, és így Bella eltörte Seth kulccsontját, de nem lett senkinek baja.

Egyszer meg majdnem kiszívta a vérét egy túrázónak, de vmi csoda folytán ő nem normális újszülött.

Amúgy lehet, hogy az előzők egyikére emlékezett így anyukád. De tuti nincs benne ilyen, én négyszer olvastam, és ugyanaz volt :D

2011. júl. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem ölt meg senkit, óóóóóóóóó, ilyen még nem történt, ez lehetetlen elképesztő, de ő az első, aki...


Gagyi ez a történet.

2011. júl. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
persze hogy ölt. bella ölte meg hitlert.
2012. jan. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem.
2012. máj. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!