Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi a véleményed Piton professz...

Mi a véleményed Piton professzorról?

Figyelt kérdés
:)))
2011. aug. 2. 21:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

hát.. :D:D engem kicsit zavar hogy olyan mogorva mindig, de amúgy néha meg bírom :D nem derül ki a legvégén hogy mégis jó? ^^


amúgy te mit gondolsz róla? :D

2011. aug. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
100%
Kedvenc szereplőm a történetből összetett karakter és a legemberibb az egész HP-ban. Nem az önzetlenség és önfeláldozás mintaképe ugyan akkor megteszi amit megígért hű plátói szerelméhez aki visszautasította... Százszor jobb mint bármelyik másik halálfaló ugyan akkor meg van a "Sötét" oldalhoz és a hatalomhoz való vonzódása. Ugyan akkor nem igazságos hiszen tanárkén kivételező a saját házával és nem tud elvonatkoztatni James pottertől és régi sérelmeitől és megpróbálja megkeseríteni harry életét, de mindenek ellenére védelmezi harryt még ha nem is önzetlenségből szvsz sokkal inkább a feloldozásért való vezeklés miatt.
2011. aug. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
a HP1-6 részében utáltam, föleg amikor megölte Dumbledort, de amikor a 7. részben kiderült, h mégis jó, akkor olyan megható volt, hogy tényleg örökre szereti Lillyt, meg sajnáltam hogy utáltam őt meg ilyenek :D teljesen ellentmondásos érzelmeket vált ki, amikor pl Harry belelát az emlékeibe, hogy James szekálta őt..sajnáltam, de ugyanakkor utáltam érte, hogy ugyanazt csinálja Harryvel :D de semmiképpen nem a legszimpatikusabb ember...
2011. aug. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik kedvenc karakterem! :D Összetett, bonyolult személyiség, esendően emberi, ugyanakkor hű és bátrabb mint sok más. A HP elején is tetszett, az, hogy Harryék és s többiek mindig rosszat feltételeztek róla, de ugyanakkor kiderült, hogy szándékaiban mindig ott volt a jó is. A legizgalmasabb benne, hogy az egész Harry Potter alatt csak találgatunk, kötetről kötetre, vajon végül is melyik oldalon áll? Aztán jön a NAGY leleplezés a hetedik rész végén, ahol a maga szívszorító drámaiságáben mindenre fény derül. Na, ekkor lopta be magát Piton a szívembe örök érvényűen, és kitartok amellett, hogy ő az egyik legjobb és leginkább magával ragadó karakter a HPban. Legalábbis nekem.


I <3 Piton! ^^

2011. aug. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Sírtam amikor meghalt. Amikor olvastam, akkor nagyon, de a moziban nem mertem :D
2011. aug. 2. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Fúú,én imádom őt, a legjobb karakter sztem a világon... Mikor olvastam 10évesen az első kötetet, nem annyira szerettem, de az első film után nemtudom miért, de valahogy megtetszett a karaktere, és igazából a 2.kötettől kezdtem el rajongani érte. Mindig is éreztem, hogy ő igazából jó karakter, mivel mögé láttam, az ilyen karakterek nem véletlenül lettek ilyenek...És lám igazam is lett, persze mikor mindenkinek ezt bizonygattam, teljesen hülyének néztek XDD

Egyszóval imádoom, és mikor meghalt, hát egy világ dőlt össze bennem...Ennyire még sohasem sírtam se könyvön, se filmen ;-(

2011. aug. 3. 09:33
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
El tudnám viselni kémia tanáromnak... ha lenne kémiám. :)
2011. aug. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
85%
Imádom az ilyen pasikatxD Ez a tipikus antihős, tele elfojtott érzelmekkel. Tuti, jó az ágyban:P Buta Roxfortos diáklányok, hogy senkinek nem jutott eszébe kicsit felvidítani szegény professzort:)
2011. aug. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik kedvenc karakterem.

Szívesen olvastam volna többet még róla, kár hogy nem ír több HP könyvet Rowling. Meg még a Tekergők is érdekelnének jobban. :D

2011. aug. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Imádom! Már az elejétől bírtam, és ahogy egyre idősebb lettem, egyre jobban megszerettem. Sírtam, amikor meghalt, a könyv fölött, és filmnézés közben is. Olyan romantikus, hogy "örökké" szerette Lilyt*.*

Nem mellesleg Alan Rickman színészi játéka is eszméletlen jó (játszott a Sweeny Toddban, érdemes megnézni, mert nagyon érdekesen fest benne - sőt, főszereplő benne a Bellatrixot játszó Helena Bonham Carter is, meg a Féregfarkot játszó csávó is [meg persze Johnny Depp])!

2011. aug. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!