Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Honnan tudnám letölteni a...

Honnan tudnám letölteni a midnigth sun 13. fejezetét magyarul?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 13. 22:05
 1/5 anonim ***** válasza:
A Mindnight sun csak a 12. fejezetig van megírva...
2009. ápr. 14. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Sajnos tényleg csak 12. fejezet van. Az írónő elkezdte írni a könyvet, és elküldte egy-két emberkének az addig kész részeket (mindegyik egy kicsit különbözött a másiktól). És az egyik emberke volt olyan "kedves" feltette az egészet a netre. Ezen az írónő begurult (JOGOSAN!!!!), és nem fejezte be. Azt írta, hogy ha most kellene befejeznie, akkor valószínűleg James mindenkit kinyírna, ami ugye nem egyezik az eredetivel. Szóval, inkább visszavonult, a családjával foglalkozik, illetve új könyvekbe kezdett bele.


Jelenleg ez az összes infóm.

H.

2009. ápr. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én úgy hallottam h folytatni fogja később.. remélem h így lesz:)
2009. ápr. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
hát az nem lenne túl jó ha mindenkit kinyírna a James. de szerintem nagyon jó az a 12 fejezet.
2009. ápr. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen-igen, én is örülök még ennek a 12 fejezetnek is. És e-mail-eztem egy könyvkiadóval, aki kilátásba helyzete, hátha a rajongók nyomására befejezi az írónő a könyvet. Tehát van rá esély.


H.

2009. ápr. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!