Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Írnátok nekem A Szent Johanna...

Bugtard kérdése:

Írnátok nekem A Szent Johanna gimihez hasonló témájú könyveket?

Figyelt kérdés
Most egy huzamba elolvastam az összeset és nagyon megtetszett, pedig azt hittem nem szeretem az ilyen könyveket. Nagyon tetszik csak sajnos jelenleg nem elérhető folytatás és én nagyon szeretnék valami ilyet olvasni. Ne ítéljetek meg, átlagban nem az ilyen könyveket szeretem.
2011. aug. 15. 22:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem olvasd el a Neveletlen hercegnő naplója köteteit (Bár én a 3.-ig ajánlom... Ott kellett volna abbahagyni)

És a Georgia Nicholson valommási könyveket. (A macskám a családom és a fiúk, Semmi gáz, elég nagy bugyi van rajtam, kit üt ki a nunga-nungám?)


Nem annyira hasonlítanak, de mind a kettő napló és fiatalokról szól (Mindkettőben 14 évesek)



:)

2011. aug. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Love Factor,Egy igazi amerikai lány,Remek,
2012. jún. 23. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Love Factor,Egy igazi amerikai lány,Remek..most ennyi de ezek nagyon jók ;)
2012. jún. 23. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!