Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Elkezdtem hobbiból irogatni...

Elkezdtem hobbiból irogatni egy könyvet. Az elején nem tudtam mit akarok, vagy h. mért. De aztán ez a két téma fogalmazódott meg bennem: Melyik az érdekesebb, a jobb?

Figyelt kérdés

1. Van egy lány és egy híresség akiknek kapcsolatukat titkolni kell, mert a a férfi úgy gondolja a nőt kikészítenék az újságírók.

2. Van egy lány aki (azt hiszi) hogy egy rocksztár barátnője, élettársa, majd felesége, de csak a végén derülne ki hogy anő valójában pszichologiai eset, mert minden csak a képzelete szüleménye, emiatt sok galibát okoz a férfinak, mert zaklatja (néha) és a rajongókat is elüldözi.


2011. aug. 26. 14:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne sértésnek vedd, de szerintem mindkettő elég nagy klisé, ilyen tipikus Disney kategóriának tűnik, amiből a ponyvaregények lesznek. Persze attól is függ, miként tálalod ezeket a dolgokat.
2011. aug. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az első egy nagy nulla, nem kell magyarázni, miért.

A második teljesen jó, csak már megírták.

2011. aug. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!