Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Romantikus vámpiros könyveket...

Romantikus vámpiros könyveket keresek. Valaki tud ilyesmit?

Figyelt kérdés
vámpiros könyveket keresek amikben van romantika pl.egy lányról szól aki szerelmes lesz egy vámpirba vagy ilyesmi.... mint a Claudia Gray Evernight örökéj cimű könyve ez is olyan....pls
2011. aug. 27. 11:36
1 2
 1/11 anonim válasza:

Alkonyat 1,2,3,4

Vámpírnaplók

2011. aug. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
az alkonyatot láttam filmben...és a vámpirnaplókat is...olvasni már nem nagyon szeretem ha tudom mi volt vagy is mi wan...
2011. aug. 28. 19:07
 3/11 anonim ***** válasza:
J. R: Ward: Fekete Tőr Testvériség. csak itt a vámpír pasik lesznek szerelmesek a nőkbe :D
2011. aug. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A Twilight pedig jó:) Én is filmen láttam először, aztán egyszer nem volt jobb dolgom és elolvastam, és én is meglepődtem (negatív kritikák, meg hasonlók miatt) de nagyon tetszett, még úgy is, hogy tudtam, mi lesz.
2011. aug. 29. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Van az Éjszaka Háza sorozat (nyolc könyv) Nagyon jó és nem csak szerelem van benne. De ha nem csak vámpíros jó akkor tudom ajánlani a végzet ereklyéi sorozatot (Csontváros,Hamuváros,Üvegváros) Ebben is vannak vámpírok, sőt vérfarkasok meg minden ilyesmi.
2011. aug. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat....mindet elolvasom.....unatkozok és nem tduok mit csinálni....3 éve folyamatosan olyasok reggel este amikor csak tehetem több mint 50 oldalt olvasok el egy nap alatt..ezért kellenek az uj könyvek ugyan is már nincs mit olvasnom :)))
2011. aug. 30. 12:58
 7/11 anonim válasza:
Utolsóm voltam : Még van egy könyv Benina:Bíborhajú ez is nagyon jó ^^ 400 valahány oldalas
2011. aug. 31. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
húha köszi utolsó válaszoló lessz akkor mit olvasnom..köszi :))
2011. szept. 1. 12:04
 9/11 anonim ***** válasza:
Sztem a legjobb vámpíros könyv J. Frost-tól a Cat és Bones vámpírvadász sorozata. Aztán J.R.Ward FTT-je is nagyon jó!!:D A Cassandra Palmer sorozat itt a csaj szeret bele Drakula bátyjába. Lara Adrian vámpír sorozata is jó. Ja és ez nem vámpíros hanem démonos,de nagyon jó: Gena Showalter Az alvilág urai sorozat.
2011. szept. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
köszönöm :)) elolvasok mindent amit csak irtatok vagy is megpróbálom...köszi a válaszokat :))
2011. szept. 4. 09:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!