Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ajánlanátok angyalos /bukott...

Ajánlanátok angyalos /bukott angyalos (csitt csitt angyali vadász) vagy vámpíros (vámpírakadémia alkonyat), tündéres (tündérvilág sorozat) könyveket? Vagy egyszerűen romantikus és vicces könyvet mint pl:Tudsz titkot tartani?

Figyelt kérdés

A fentieken kívül tudnátok ajánlani ?Mert nagyon unatkozok és sehol sem találok ilyen tipusú könyveket...

A válaszokat előre is köszönöm :)

L/15


2011. aug. 30. 15:45
1 2
 1/15 anonim válasza:
40%
szerintem próbáld ki a vámpírnaplók című könyvsorozatot. nagyon jó! vagy a mennyország várhat-ot ..ez szintén nagyon jó. és még egy klassz könyv: A lány és a farkas. :D ha eszembe jut több cím akkor még írok majd. de ha gondolod akkor írhatsz az e-mailomra: alikah521@citromail.hu
2011. aug. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 beata456 ***** válasza:

A csitt, csitt az egyik kedvencem, kb. egyforma lehet az izlésünk mert sok fennt felsorolt könyvet olvastam már.Én most a Grant, Michael:Gone-Köddé váltak c. könyvet olvason és szerintem nagyon érdekes.Itt egy kép róla: [link]

Vagy még a Világ a te szemeddel (sajna az írójára nem emlékszem)de tudom h a vöröspöttyös könyvek közt van.

Vagy az Evernight sorozat is jó.

2011. aug. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

The Dark Divine- A Fekete Bárány

Rubinvörös

Figyelj rám!

Tökéletes!

Rajongás

Fallen- Kitaszítva

Evermore- Halhatatlanok sorozat

Evernight- sorozat



Azonos az izlésünk könyvek terén ezek is tetszeni fognak!!

2011. aug. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Dark Love

Félúton a sírhoz

Az ördög szolgálatában

2011. aug. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:

Ezeket a könyveket ajánlom:

Rachel Caine - Morganville-i vámpírok

Beth Fantaskey - Jessica útmutatója hogyan randizzunk a sötét oldalon

Cassandra Clare - Végzet ereklyéi sorozat

:)

2011. aug. 31. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Angyal, démon, és minden, ami kell :)


Ajánlom figyelmedbe: [link]


Ne tévesszen meg, blogon megy, de egy nagyon komoly, és szépen szerkesztett történet :)) Én is csak a kész, megjelent könyveket vagyok hajlandó olvasni, de ő a kivétel, mert ez már olyan, mintha könyvet olvasnék :)

2011. aug. 31. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Cat és Bones vámpírvadász sorozat első kötet: Félúton a sírhoz...


Nagyon jó, és egyre jobb lesz, a negyedik rész már elmondhatatlanul jó, de az elsővel szerettem emg én is...


Van benne némi humor, itt-ott olyan hogy hangosan fel lehet kacagni persze nem erről híres...sikeressé persze külföldön nem itt) az tette hogy hihetetlenül akciódús pörgős, izgalmas, és persze van benne egy igencsak életszrű, szerelmi szál ami ugyanakkor nagyon szép is....

ha az Alkonyatban tetszett ez a szűzieskedés, akkor nem biztos hogy ajánlom itt ugyanis vannak erotikus leírások is benne, nem ez a fő vonal, de azért megjeleni,....nagyon jó:)

Az Alkonyatra meg ne építs mint vámpírregényre mert annak igen vacak, itt szépen ki van dolgozva a vámpírkultúra melyet könyvről könyvre megismerünk....

2011. szept. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:

Az éjszakaháza könyvsorozat. Több része is van pl: az első része a Megjelölve, utána már úgy is tudni fogod a többit.

Az Evernight sorozat az egyk kedvencem volt, csak ajánlani tudom.

Az evermore sorozat.

A világ a te szemeddel.

A rajongás, és az összes vörös pöttyös könyvet :)

2011. szept. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

A Cat és Bones vámpírvadász sorozatot nagyon ajánlom!!! A legnagyobb kedvencem!!:D

Jó még J.R.Ward Fekete Tőr Testvérisége is.Hasonló a stílusa Cat és Bones-hoz,de más a vámpírkultúrája és a származásuk. Mind kettő pörgös,"látványos",vicces és szexi.:DD

Arra ne számíts,h olyasmi lesz,mint a Twilight.Nem fikázásból,mert én is olvastam a Twilight-t,de egyik sorozatban sincsenek szűz ,csillogó,őzikén élő cuki vámpírok...:)

2011. szept. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :) na most már lesz mit olvasnom:D
2011. szept. 9. 19:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!