Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Légszi írjatok le egy regényt...

Elektronic kérdése:

Légszi írjatok le egy regényt az alábbiak szerint. (valami olyat amit egy 14 éves fiú is szívesen elolvas) Elfelejtettem az olvasónaplót, és holnapra kell légyszi ne hadjatok cserben! De ha tényleg olyan jó el is olvasom a kérdőjel minek a kérdésben?

Figyelt kérdés

mi nindított a regény elolvasásához?

írj néhány számodra fontos dolgot az írórájól.

kedvenc szereplő néhány mondattal indokold is.Miért ez a legkdvessebb szereplőd?

Van-e olyan szereplő aki eggyáltalán nem tetszett a regényből, és miért?

A mű melyik részlete maradt meg az emlékezettedben legjobban? légyszi ehez is indokot.

"Én néha kiszoktam másolni mondatokat, rövidebb részleteket a szövegből, amelyeket szépnek tartok, ami csodával tölt el, vagy amilyet egyszer én is éreztem már,

de természetesen nem tudtam ilyen remekül, kifejezően, találóan, meggyőzően megfogalmazni.

Találkoztál ilyen részlettel?

(idézetek, idézett részek)


2011. szept. 29. 18:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Az, hogy mikor egyszer elvették az áramot kimentem leültem egy jó könnyvel amit már ajánlottak többet és elkezdtem olvasni...közben visszaadták az áramot,de nem tudtam abbahagyni...

Az irója Rejtő Jenő, aki szerintem egy nagyon szimpatikus,vicces iró, nagyon tetszenek az irásai..(a Szőke ciklon c. könyvét olvastam)

A kedvenc szereplőm a professzor mert nagyon vicces,tréfás birtam a beszólásait:D

Nincs mindenki jó:D

Az mikor Evelyn vezet és a professzor hátul ül..azon fetrengtem a röhögéstől:D

Idézet: Az élet olyan, mint egy nyári ruha mellénye: rövid és céltalan

Mindenképpen olvasd el én is 14 vagyok és fiú nagyon tetszett:DRemélem segitettem:D

2011. szept. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon, nagyon, köszönöm!!! A címét nem láttam. Nem tudnád leírni légyszi :)))
2011. okt. 1. 07:28
 3/4 anonim válasza:

szőke ciklon a címe

ott van zárójelben

2011. okt. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi :)
2011. okt. 5. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!