Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szerinted melyik a legjobb...

Szerinted melyik a legjobb könyv a Nagy könyv 100-as listáról?

Figyelt kérdés
A lista itt: [link]
2011. okt. 16. 20:19
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem tudok egyet kiemelni, egy csomó kedvencem rajta van. 1984, Abigél, Tüskevár, Harry Potterek, Egri csilalgok, Bűn és bűnhődés, Virágot Algernonnak, jane Eyre Quo Vadis stb:D

mindet imádom. Viszont most végignéztem a listát, és valamit nem értek. Mit keres ott az állítsátok meg Terézanyut???? Az a könyv bűnrossz. Pláne, ha megnézed, miket előzött le: Da Vinci-kód, Rózsa neve... jesszusom.

2011. okt. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Abigél és a 22-es csapdája;) na meg a Harry Potterek, természetesen.
2011. okt. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A 39. Az Üvöltő szelek:)13/L
2011. okt. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Igen, és azért meglepő. Hrabalt még csak nem is láttam a listán.
2011. nov. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Ha a mű szépirodalmi részét, nézed akkor nem ez lenne ha a jelentésést akkor sem.

Megkérdeztek sok sok embert de a válaszadók nagy része szerintem olyan műveket is megjelőlt ami soha nem olvasott.


Tudnátok gondolom ti is irni rendesen listákat, de valahogy van egy olyan érzésem 100 év mulva ha szavazni kellenea a mai listára már senki sem emlékezne hogy volt olyan hogy harry potter....

Helyette lenne pár klasszikus mű...

2011. nov. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Robinson Crusoe-t és a Virágot Algernonnak-ot közel egyidőben olvastam és mindkettő nagy hatást tett rám.A Mester és Margaritát is nagyon csíptem és az Ábel a rengetegben is szuper volt...és még mennyi mindent nem ismerek a listáról!
2011. nov. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha mindenáron egyetlen könyvre kellene szűkíteni az Alkimistát választanám,mert bármennyiszer el tudom olvasni,szépen megírt,tanulságos,örök igazságokat hordoz.Bár az előbb említett könyvek is ilyenek.
2011. nov. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi a Te válaszod?
2011. nov. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!