Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mondanátok szerelmes modern...

Mondanátok szerelmes modern kori tini könyveket?

Figyelt kérdés
köszönöm.:)kivéve twilight.
2011. okt. 17. 17:23
 1/9 anonim válasza:
Shiver (ennek folytatása a Linger és Forever) és a Hot girl is ilyesmi típusú de ink. az első :)
2011. okt. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Evernight (többrészes), A Fekete bárány, Megjelölve, Fallen, Csitt csitt.
2011. okt. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Rose Woods: Álomvilág

Alex Flinn: Beastly

2011. okt. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Cruella de Vil válasza:

Sarah Dessen: Egy felejthetetlen év, Tökéletes, Figyelj rám!

Libba Bray: Rettentő gyönyörűség (folytatások: Lázadó angyalok, Az az édes távoli harang)

Mary Hooper: Édességek kicsiny boltja (ennek is van folytatása de a címében nem vagyok biztos talán Szirmok a hamuban)

2011. okt. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ami láthatatlan.... a szerzőt elfelejtettem :/
2011. okt. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Mary Hooper:Eliza Rose, és azt hiszem, ő írt a Sovay-t is

Celia Rees: Bűbájos Mary, és ennek a 2. része,a Farkasszem

2011. okt. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Leiner Laura : a Szent Johanna Gimi 1-7. rész imádom :)
2012. okt. 13. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Ha vagy már 16 akkor a Gyönyörű sorscsapást ajánlom (bár én 15 évesen olvastam :) ), meg a Tökéletes kémia 1.,2. részét (a harmadik még nincs magyarul).

Ha nem akkor Alex Finn: Csók pont jókor, és Stephenie Perkins: Anna és a francia csók, meg a Hableányok kíméljenek c. könyv Tera Lynn Childs-től.Ja és az Enigma Helena Silence-től. Ezek mind vörös pöttyös könyvek és én személy szerint imádom őket.

Ha online, tableten vagy telefonon akarod olvasni írd be a Google-be a könyv címét és utána hogy pdf és letöltés, ha valódi könyvet akarsz olvasni akkor pedig vedd meg, mert ESKÜSZÖM nem bánod meg! (tapasztalatból mondom)

Örülök ha segítettem ezzel :) Jó olvasást!

2013. szept. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ami nekem nagyoon tetszett az a Csak egy nap(1) csak egy év(2) és hát nem tudom mennyi idős vagy és olvastad-e már, de ajánlom a Csillagainkban a hibát :)
2015. jún. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!