Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Véleményetek Ginny Weasleyről?

Véleményetek Ginny Weasleyről?

Figyelt kérdés

Döbbenten olvastam egy oldalon számtalan olyan véleményt, hogy Ginny egy pasifaló ribi, aki behálózta Harry Pottert. Sokan egyenesen csak Mrs Weasleyhez hasonló, rikácsoló hárpiát látják benne. Egyenesen csalódottak, hogy Rowling Ginnyt szánta Harrynek.


Én nagyon meglepődtem az ilyen véleményeken, teljesen eltérő a véleményem róla. Nekem Harry és Ginny a HP könyvek igazi szerelmespárja.


Nyugtassatok meg, hogy nem vagyok egyedül!:)


2011. okt. 20. 17:46
 1/7 anonim ***** válasza:
63%

Nekem Ginny olyan semleges. Nem szeretem, nem is utálom. A kapcsolatuk sem érdekelt különösebben:)

Viszont a PP/HG fanfiction-ököet szeretem. Mármint csak egyet, de az nagyon jó lett:)

2011. okt. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%

Én mindig nagyon drukkoltam nekik, nekem az elejétől az egyik kedvencem volt:))) úgy örültem amikor összejöttek.


Akik meg leribiznek egy kitalált személyt :/ azok nézzenek mélyen magukba, mert szerintem valójában önmagukat tartják annak.

2011. okt. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
Ginny egy nagyon kedves és fontos szereplő számomra. Hiányozna, ha nem lenne.
2011. okt. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is semleges. Semmi bajom vele, de annyira nem fog meg a karaktere.
2011. okt. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
52%
Számomra túl közönséges.
2011. okt. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon szeretem:)
2011. okt. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nekem is közömbös volt eleinte, de aztán a HP könyvek sokadik olvasása után, már más szemmel néztem rá.


Harry elég undok, és közönyös volt vele évekig, Ő szegény, meg csak reménytelenül szerette. Később már nem is vágyott szerelemre tőle, csak elismerésre amiért bátor volt a minisztériumban és zseniális a kviddicsben. Amikor ezt megkapta, akkor összejöhettek.


És a sok pasi... Csak kereste a boldogságot, de nem találta meg. A fiújainak egyetlen egy hibája volt (de az nagyon nagy), hogy nem úgy hívták őket, hogy Harry Potter.


A szókimondása, szemtelensége, és a zsémbessége is érthető. Csak akkor ugrik neki valakinek, ha őt, a családját, Lunát, vagy Harryt éri valami igazságtalanság. Még Hermione szemét is képes lenne kikaparni, amikor az leszidja Harryt....:)


Köszönöm a válaszokat!:) Megnyugodtam...

2011. okt. 27. 08:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!