Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi a véleményetek a Pál utcai...

Mi a véleményetek a Pál utcai fiúkról?

Figyelt kérdés
2011. okt. 22. 21:55
 1/10 anonim ***** válasza:
Aranyos könyv. Szerintem attól függ, hogy tetszik-e, hogy milyen korosztály olvassa...én kb 12 évesen olvastam, és nekem akkor tetszett :)
2011. okt. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Túlértékelt,de nem rossz.
2011. okt. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Engem egy másik kérdésnél már nagyon leosztottak érte, de nekem egyáltalán nem tetszett, annyi idősen túl lehangoló volt nekem.
2011. okt. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Egyike annak a 2 kötelező olvasmánynak amelyeket eddig becsületesen kiolvastam, vagyis nem rossz.
2011. okt. 23. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Egyetértek.11 évesen olvastam,mint kötelező olvasmányt.

Az eleje tetszett,de amikor meghalt Nemecsek...akkor nagyon sz*rul éreztem magam.Lehet ha most elolvasnám más lenne a véleményem.

13/L

2011. okt. 23. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekem tetszett. Amikor megkaptam találomra kinyitottam, és persze pont Nemecsek halálát fogtam ki... de akkor szinte semmit sem éreztem. De amikor tényleg elértem odáig, komolyan mondom, majdnem elsírtam magam. Ez volt eddig az első kötelező olvasmány, ami tetszett. Ami tényleg tetszett.


13/l

2011. okt. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem tetszett.Sokkal jobb mint pl. Jókai a nehéz nyelvezetével...Visszasírom:))
2011. okt. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
*14L
2011. okt. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Most vagyok ötödikes és ezh a kötelező olvasmány.Nekem nagyon tetszik és már könnyeztem Nemecsek halálán, mert olyan aranyos fiú volt.Egyébként én 11-12 éveseknek képzeltem el őket.(:
2012. ápr. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nagyon tetszett, szinte annyira hogy negyedszer olvastam ki de egyszer amikor elkap a hajlam akkor kinyitom és belemerülve olvasom. Amikor először a nyári szünetben kezdtem olvasni a végére mindig 5 percenként meg kellet állnom mert már majdnem sírtam. már a nyári szünetben is 3-szor olvastam el.
2013. jún. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!