Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Stephen King Ragyogás c....

Stephen King Ragyogás c. könyvében hanyas számú szoba az, ahova ne menjen be Danny?

Figyelt kérdés
2008. márc. 21. 11:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A 217-es szoba az :)
2008. márc. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%
A filmben pedig 237-es...
2008. márc. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
72%
bizony :)
2008. júl. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
41%
én még csak tegnap keztem el olvasni ezért nemtudom!de a ragyogásbol két filmet is csináltak, az egyiknek csak a felét láttam régen de má elfelejtettem mivolt benne!a másikat meg amikor hót álmos vagyok képesek voltak feliratosba berakni a tv-be:D
2009. nov. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ja, arra emlékszem, amikor legutóbb ment a régebbi féle Ragyogás-film. De nekem az egyáltalán nem tetszett. Ettől függetlenül végig néztem, pedig aztán én is álmos voltam, előző nap buliban voltam, reggel hatra értem haza és 9-kor keltem :D Gondolhatod, másnap mennyire voltam álmos, de annyit hallottam erről a fajta Ragyogás filmről, hogy látni akartam. Kár volt. Az újabb verzió jobb, a régiben egy csomó változtatás van, még a vége is tök más.
2009. nov. 21. 18:56
 6/7 anonim ***** válasza:
Én csak a Jack Nicholson-os filmről tudok, meg hogy van egy háromrészes sorozat belőle. Erre gondoltok "újabb verzió" alatt?
2011. ápr. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen, az "újabb" az, amiben nem Jack Nicholson játszik, hanem (számomra) eléggé ismeretlen színészek, és három részből áll, ez készült 1997-ben (nekem ez nem számít réginek, mert akkor már 10 éves voltam :D), a Nicholsonos pedig 1980-ban (ez viszont számomra régi, mert akkor még nem éltem), de persze egymáshoz viszonyítva is a '97-es az újabb :)
2011. ápr. 9. 23:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!