Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Valaki meg tudná nekem mondani...

Valaki meg tudná nekem mondani, hogy a Breaking Dawn után van e az Alkonyat történetének folytatása és ha van akkor azt honnan lehet megszerezni?

Figyelt kérdés
2009. máj. 10. 19:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem a Breaking Dawn után van, hanem az az Alkonyat Edward szemszögéből. Ja, és nem fejezte be az írónő csak 12 fejezetből áll.


LETÖLTÉS


MIDNIGHT SUN: *****


Csomagolt WinRar kell hozzá amit innen tudsz letölteni:

[link] (magyar és a kép alatt van a letöltő link)



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2009. máj. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
12 fejezet a nyilvános a többit nem tette fel mert sokan visszaéltekvvele4
2010. jún. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
The second life of Bree Tanel, ha jól emlékszem ez a címe
2010. júl. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Még lesz a Midnight Sun,ami Edward szemszögéből visszanázi az egészet! És még valakiktől valami Night Light-ról hallottam! De én nagyon szeretném ha folytatná a könyveit Stephenie Meyer,mert nem tudok betelni vele!!! <333 De amúgy a Midnight Sun késni fog,mert most Stephenie Meyer pipa az egyik barátjára,aki uyganis ellopta Stephtől a Midnight Sun eddig írt részeit,és mutogatta,ezért most eg kicsit késni fog,de az is lehet(amit nem akarok),hogy nem is írja meg! :'(( Steph,könyörgünk,MÉG!!!
2010. nov. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!