Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen ez az írás (saját),...

Milyen ez az írás (saját), tetszik? Érdekelne egy ilyen formában írt könyv?

Figyelt kérdés

Jane Carnet, tiszteletre méltó régész és diplomás történész Nagy Britannia utcáin loholt végig a kikötő felé, amikor inasa hirtelen megállította és egy levelet nyújtott át neki. A kisasszony átvette és hirtelen zsebre is vágta.

-Nincs nekem időm ilyen papírocskákra, James! Az ég szerelmére! Szeretném végre elérni azt a hajót!

A kürt már ordított, jelezve az indulást, amikor Jane és inasa a fedélzetre lépett.

Sietségük nem volt alaptalan, mivel csak ez az egy hajó vitte utasait egészen Afrika partjaiig, És ez az utazás létfontosságú volt Jane kisasszony számára, mivel Egyiptomban szervezte meg eddigi élete legnagyobb régészeti ásatását, a Királyok Völgyében.


Az út hosszú volt és fárasztó. Egyes emberek gyomrát meg is viseli az ilyen zötyögős hajótúra...

-Szép napunk van igaz, James? Épp egy kis olvasgatásra való a kabinomban. Vigyázz a poggyászra!-szólt Carnet kisasszony és jól megpaskolta a korláton kihajoló, zöld színben pompázó inasa vállát. Ez igen rosszul esett a szenvedő tengeribetegnek és mielőtt kimondhatta volna, hogy "Igen is kisasszony!" gyomra tartalmát nagylelkűen a tengernek adományozta...

Kisebb kellemetlenségeket figyelmen kívül hagyva jól telt a tengeri utazás és pár nap múlva megérkeztek Egyiptom tengerpartjára. Itt egy tevekaraván várta őket és így tevegelve jutottak el a táborba.



Ennyi lenne, még gondolkodom, a cím sincs kitalálva. A táborban különféle országokból származó régészek/nők és professzorok/nők dolgoznak. Kissé krimi jellegűre gondoltam és fantasyre. Várom a véleményeket, köszi!:D



2012. febr. 18. 22:01
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:

még valami, hogy a főhősnő 25 éves és a tizenkilenc-huszadik században játszódik

13/L

2012. febr. 18. 22:17
 2/18 anonim válasza:
nekem nagyon tetszik. kissé olyan agatha christie halál a níluson beütése van.
2012. febr. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
köszi a véleményt:D
2012. febr. 19. 09:13
 4/18 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__konyvek__2680233-e..

Ez is tuti a te kérdésed volt, és lehet hogy most k.va bunkó leszek, de nem hiszem el, hogy ezeket te magad írod, mert ahhoz ezek a szövegek olyan profik, hogy egy több éve dolgozó író is megirigyelhetné őket.

2012. febr. 19. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Már nem azért, kedves harmadik, de miért ne írhatna ilyet valaki 13 évesen? Mert túl fiatal? Attól még lehet tehetséges. Am, szerintem érdekes sztori lehet, de kicsit tényleg Agatha Christie-s, félig Halál a Níluson, félig, Randevú a halállal. XD
2012. febr. 19. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
*bocs, te a második válaszoló vagy :) :S
2012. febr. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

tévedtek, ha azt hiszitek más irta, vagy esetleg agatha christietől másoltam:) saját irás, mondtam már és ezek szerint úgy látszik eléggé egy húron pendülök christieval:D

am, a másik kérdést nem az enyém...

2012. febr. 19. 13:39
 8/18 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik, nagyon jól irsz :)
2012. febr. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
köszi:D
2012. febr. 19. 19:55
 10/18 anonim ***** válasza:
ez jó lett
2012. ápr. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!