Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Megfilmesítik a SZENT JOHANNA...

Megfilmesítik a SZENT JOHANNA GIMI-t?

Figyelt kérdés
Megfilmesítik a szent johanna gimit valamikor még a mi életünkben(úgy értem 16 éves vagyok és még mielőtt 60 lennék).És lefogják fordítani a könyvet angolra is,hogy külföldön is olvashassák?

2012. márc. 25. 16:20
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
76%
Film nem hiszem, hogy lesz belőle; külföldre pedig elég kicsi a valószínűsége, hogy eljut. Akkor már kiadták volna.
2012. márc. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 rajcziz ***** válasza:
70%
Isten ments, hogy filmet csináljanak belőle, a külföld pedig nem nagyon érdeklődik a kortárs magyar irodalom iránt.
2012. márc. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem épp azért lett nagy siker, mert nem volt magyar író nevén futó, rólunk, magyar diákokról szóló sorozat itthon. De gondolom ez az pl angolokat és a franciákat egy szemernyit sem érdekli.
2012. márc. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
80%
Leiner Laura szeretné a megfilmesítését, de nem biztos, hogy ez jó ötlet.:( Valószínüleg majd lefordítják, az egyik legjobb magyar tinikönyv.
2012. márc. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 Szandy :) válasza:
79%
Remélem,h nem fogják megfilmesíteni!!!Inkább bizzák az én fantáziámra!!!Hisz a Twilight könyvsorozat sokkal jobb,mint a film!!!!!
2012. márc. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim válasza:
82%
Én is gondoltam már erre,és még rá is kerestem :D am jólenne ha megfilmesítenék,de csak azután,ha már kiolvastam mind a 8 részt :D imádom és én is olyan gimibe akarok járni :)
2012. márc. 31. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 Kai10 ***** válasza:
100%
Leiner Laura szeretne filmet csinálni belőle, de ha jól tudom, csak akkor ha az olvasók is egyetértenek vele.:)
2012. márc. 31. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim válasza:
100%
Szerintem 80%-a szeretné filmen is látni,ezt a remek történetet :) véleményetek?
2012. márc. 31. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 ochomacho10 válasza:
Mikor először olvastam egyből eszembe jutott a megfilmesítés. Persze annak ,akkor van értelme ha előtte kiolvassuk az összes részt,hisze egy film nem tudja ugyanazt átadni,mint a könyv. Jó ötletnek tartom és várom mi lesz:)
2012. ápr. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
49%

én se naon szeretném a filmet így is kissé kiábrándultam amikor megláttam a youtube videót mert sztem egyáltalán nem ilyenek. http://www.youtube.com/watch?v=cK771b4D6gA

ha nem akarod végignézni a szereplők 2:30-kor jönnek.

2012. ápr. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!