Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ti milyennek képzelitek el a...

Ilovecortez.*-* kérdése:

Ti milyennek képzelitek el a Szent Johanna Gimi szereplőit?

Figyelt kérdés
2012. márc. 27. 14:45
1 2
 1/11 pieces ***** válasza:
naGYON jófejeknek :DDD <33
2012. márc. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

kinézetre gondoltam. :DD

kép, hogy kb milyennek.

2012. márc. 28. 19:04
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
pont úgy ahogy le vannak írva..
2012. márc. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 jankuci97 válasza:
100%

háát, nem is tudom.

Amiket Reniről olvastam, sztem eleinte elég nyomi lehetett. Trapéznaci? Kordgatya? :DD

De most így a végére kezd belejönni, ha már melír is lett a hajában.

Cortez vmi helyes sötét hajú álompasi, iszonyat cuki szemekkel, lazasággal.ahwww*-*

2012. márc. 30. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

facebook-on sok profil van, linkelek képeket Reniről és Cortezról:)


Reni: [link]


Cortez: [link]

2012. márc. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

Reni: [link]



Cortezről nem találtam:))



Virágról csak ezt találtam: [link]

2012. márc. 31. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem rég beszéltem erről egy barátnőmmel, és vicces volt, mert kiderült, hogy a szereplők többségét teljesen máshogy képzeljük el. Ha jól emlékszem, én voltam az, aki a leírásoktól eltérő képet alkotott róluk. :D

Arnold: hosszabb, szőkés-barnás haj, de nem az a hedensoldersz frissen mosott túrjunkbele-frizkó. Ja, és nincs összefogva. Szögletes szemüveg, keskeny, arc, ami oldalt kicsit beesett. Koptatott farmer, a többi cucca pedig terepmintás vagy khaki színű, vagy éppen amilyennek leírják.

Reni: Rory Gilmore karaktere barna szemmel.

Cortez: [link]

Ricsi: mióta raszta haja van, feketének képzelem el, vagy inkább félvérnek. Tehát nem teljesen fehérbőrű, de inkább ahhoz áll közelebb. Egyébként seggalatti bő farmer, nagy póló, a karján pedig bőrkarkötő, fesztiválos papírkarkötő, bőrkarkötő, esetleg csuklószorító.

Virág: A fejformája kb. mint Taylor Momsené, a haja az első részekben fekete és vasalt, lépcsőzetesen vágva. A későbbi hajával nem tudom elképzelni, nekem többnyire maradt fekete. :'D

Zsolti: nagyon magas, a haja szökés-barnás és tüsi.

Andris és Robi: ugyanúgy képzelem el őket, mintha ikrek lennének. :'DD Amolyan tipikus nyeszlett menőcsávók.

Kinga: van egy ismerősöm, akit Kingának hívnak, és valahogy az ő képe maradt meg. Az alapján szív alakú arc, hosszú, világosbarna haj, nagy szemek és vékony szemöldök.

2012. márc. 31. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
55%

Én nem szeretem az Szjg-t, és csak az első kötetet olvastam, de gyorsan hozok pár képet, hogy kb. milyennek képzeltem őket! :)



Reni:

[link]



Arnold:

[link]



Cortez (csak nagyobb, kék szemekkel és azzal a hülye stílusával):

[link]



Kinga:

[link]



Virág...:

[link]

Majd később, ha jól tudom (+ szemüveg):

[link]



Ricsi (fehérebb bőrrel, piercing nélkül, más stílussal):

[link]



Több szereplőre nem emlékszem.

Ezek közül én csak Renit és Arnoldot tudom igazán kedvelni, szóval...

14/L

2012. márc. 31. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nagyon nagyon jófejeknek! Facebookon vannak profilok minden szereplőről. Persze ezek nem az eredetiek (mert olyan nincs), viszont nagyon jól játszák a szerepüket, és a képeik is pont olyanok (valahonnan szedik, szóval nem magukról raknak fel, hanem mondjuk minden C ugyanarról a Cről stb.!)
2012. ápr. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Feljebb írták, hogy nem találtak Cortezről. Mert nem azt kell beírni, hogy Cortez, hanem azt, hogy Antai Kelemen (általában nem kötőjellel regisztrálnak) Ádám. Van még mellékszereplőknek is profiljuk. Ha nincs megadva a vezetéknevük a könyvben akkor ilyen, mint pl.: Edina az Aból, Nagy Mellű Kilencedikes, Karcsi Potter, Justine Szentjohanna, Tami SzJGből, Dani A Fotós stb.
2012. ápr. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!