Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Valami jó kis romantikus,...

Valami jó kis romantikus, reális tinikönyv?

Figyelt kérdés

Tudom, tudom, rengeteg ilyen kérdés volt már...

De nem találtam megfelelő választ.

Olyasmit keresek, mint. pl. a Girl 15,16.

Vagy esetleg Meg Cabot könyvei, bár azok legtöbbször kicsit valótlanok.

Szent Johanna Gimi sem rossz, de nekem már túl sok a szál és a balhé...


Olyan kéne, ami egy tinilányról szól és fő téma a szerelem :)

Valami ami nem balhés, nincsenek benne "rosszfiúk", mert azokat gyűlölöm. Amiben nincs szerelmi sokszög és ami reális.


Megvan a Bad Girl 7 része, de utálom.

Klikket is.

Hot Girl-t is.

Aztán van a 'Macskám a családom és a fiúk', de túlságosan nagyszájú és engem idegesít.

Jacqueline Wilson könyvei (nekem a Szerelmes lányok és a Lányok késében van meg) valahogy gyerekes.

Bianka Minte-König könyveit (legalábbis azt az egyet, ami megvan) jónak találom! :)



Nagyon köszi a válaszokat! ;)

14/L



2012. ápr. 2. 20:41
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Katherine Applegate - Szívzűrök sorozat

[link]

2012. ápr. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors választ! :)

Bár azt a könyvsorozatot ismerem, és nem szeretem: pletykás, bonyolult. Ha ebben nincsenek szerelmi sokszögek, akkor semmiben sem :)

"Zoey, Jake háta mögött félrelép Lucassal, aki régebben Claire-rel járt. Claire lassanként beleszeret Jake-be, de van egy titka, amiről csak Lucas tud, és rettenetesen fél, hogy mi lesz, ha Jake rájön...."

2012. ápr. 2. 21:07
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Simone Elkeles Tökéletes kémia
2012. ápr. 3. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim válasza:
15%

Leiner Laura Szent Johanna Gimi 1,2,3,4,5,6.

Vagy Bad Girl könyvek.

2012. ápr. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 Doruss ***** válasza:
43%
Thury Zsuzsa: A tűzpiros üveggömb - nem tudom, ilyenre gondoltál-e, azért megpróbálhatod. Az első felében még nem a szerelem dominál, meg nem is olyan jó, de ne tántorítson el, érdemes továbbolvasni, aztán nagyon jó :) mondjuk nem a mai világban játszódik, hanem a XX. században, egy kicsit másak a körülmények meg szokások, mint most.
2012. ápr. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

1. Ann Brashares: Négyen egy gatyában (sorozat)

Szerintem bátran sorolhatjuk a reális történetek közé a sorozat négy kötetét, van benne néhány igazán jó idézet is, és a négy főszereplő közül biztos találsz legalább egyet, akit megkedvelsz. :)

2. Polly Shulman: Rajongás

Romantikus, könnyű kis olvasmány. De talán egy fokkal kevésbé reális (bár lehet, hogy csak én nézem túl borúsan a világot).

3. Gergely Márta: Szöszi

Nem egy mai könyv, de legalább nagyobb eséllyel van bent a könyvtárban. Van, akinek tetszik, van, akinek nem, szerintem egy próbát megér. :) (Én személy szerint közömbös vagyok, tetszett is meg nem is, bár az igaz, hogy az én példányomból hiányzott laza 5-6 oldal, ami azért csökkentette az olvasás élvezetét.)

Nekem most ezek jutnak eszembe. (:

2012. ápr. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 Laura998 válasza:

Stephenie Meyer: Twilight Saga (Bár ebben van pár gonosz személy is )

Aztán Meg Cabot:Locsifecsi királynő (3 részes sorozat,nekem az összes kötet nagyon tetszett)

2012. ápr. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim válasza:
Esetleg az Édesvölgyi suli könyvsorozat.
2012. ápr. 5. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim válasza:

Holly-Jane Rahlens: Csóksuli


Nem olyan gagyi, mint amilyen gagyi címet sikerült adni neki, és még reális is. Én is 14 évesen olvastam, akadt benne jópár szexuális jellegű megszólalás, de pont annyi amennyi abban a korban kellett. A címe miatt dugdostam anyum elől:D Pedig nem csókolózásra tanít, hanem olyan valós tini romantikus. Semmi irreális lököttség, nekem nagyon tetszett.

2012. máj. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
50%

Alyson Noel: Lúzerek és Bálkirálynől. Szerintem tioikus olyan könyv amit megfogsz, leülsz és élvezed. Mert tök jól el lehet benne merülni de egyáltalán nem bonyolult.

Ja és persze: Meg Cabot: Neveletlen hercegnő Naplója (Egyik részét sem bírtam letenni, a mai napig ez a könyv sorozat nyugtat meg ha valami bajom van :D)

2012. jún. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!