Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Percy Jackson és az Olimposzia...

Percy Jackson és az Olimposziak. Lesz 6. rész?

Figyelt kérdés
Úgy hallottam, lesz még 3 könyv. Ebből mennyi igaz? Ha igaz, akkor mi lesz a címe, és miről fog szólni?

2012. jún. 6. 14:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
50%
Nem lesz. Az ötödik az utolsó része (Az utolsó Olimposzi) ez a rész már megjelent, és ezzel sajnos vége is a sorozatnak:(
2012. jún. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Uppsz. Akkor nem tudom, mi ez a pletyka. Azért köszi :(
2012. jún. 6. 17:10
 3/15 anonim ***** válasza:
Egy új sorozatot ír Riordan Az olimposz hősei címmel. Eddig 2 rész jelent meg angolul: Lost hero ( az elveszett hős) és a Son of Nepton( Neptun fia) majd októberben jelenik meg a harmadik rész Mark of Athena címmel. A könyvekben visszatér Percy és Annabeth is de csak egy-egy rész erejéig. A son of Neptnuban Percy van együtt a sorozat főszereplőivel ott valami olyasmi van hogy emlékezet kiesése van és csak Annabeth nevére emlékszik.A Mark of Athena-ban pedig Annabeth szerepel de ettől többet én se nagyon tudok szerintem magyar megjelenésre egyelőre ne nagyon számítsunk.:)
2012. jún. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Úristen, de jó! Köszönöm szépen :)
2012. jún. 12. 19:25
 5/15 anonim ***** válasza:
Rick Riordannak eddig három hasonló sorozata van: az egyik a Percy Jackson és az olimposziak (ezt ismerjük :D) a másik valami Kean prophecy (erről fogalmam sincs de az biztos, hogy az egyiptomi mitológiát dolgozza fel három részben) És a harmadik sorozat az: olimposz hősei, amit az előttem szóló már részletezett. Szerintem most majd az egyiptomis sorozat fog kikerülni (szerintem pont emiatt hozták hamarabbra az 5. rész kiadását is...) Emellett én már láttam angolul valami külön könyvet, ennek az volt a címe, hogy Percy Jackson és Hádész kardja, ebbe talán Perszefoné kéri meg Percy-t, hogy segítsen neki valamit Hádész kardjával kapcsolatban... Én erre a könyvre mondanám, hogy nem niztos, hogy megjelenik...
2012. júl. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Manooka*-* válasza:
És nem tudjátok véletlenül hogy a Percy Jackson és az olimposziakból meg fog-e jelenni több film, mert én csak az elsőt láttam (nem tetszett, bénán volt megcsinálva a könyvhöz képest) de azért érdekelne a többi rész is ha esetleg létezik..
2012. júl. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Tervezik már a folytatást, a mostani álláspont szerint 2013 augusztusára várható a 2. rész premierje.
2012. júl. 31. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 fuzespatrik válasza:
Én úgy hallottam hogy már amerikában megjelent 6. Része könyvben, a címe pedig : percy jackson és az olimposziak : a vörös piramis
2013. ápr. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Spookii válasza:

A folytatásos részek új címen mennek: Heroes of Olympus(Olimposz hősei) És eddig 3 Jelent meg külföldön

-Az elveszett hős The lost hero)

-Neptunusz fia (The Son of Neptun)

-Athena jele (mark of Athena)

-Housea of hades (Hadász háza) Ez most nyáron fog megjelenni amerikába.

2013. jún. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

A vörös piramis, Ricsk Riordan írása, hasonló, mint a Percy Jackson, csak ez az egyiptomi mitológiát dolgozza fel a sajátos módján :)


A film augusztusban jön.


Az olimposz hősei című sorozat első kötete: az elveszett hős karácsonyra megjelenik magyarul :D :D :D

2013. jún. 28. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!