Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mik a fő különbségek a Trónok...

Mik a fő különbségek a Trónok harca könyv és sorozat között?

Figyelt kérdés
Most végeztem a második évaddal, és csak a sorozatot láttam. Most elakarom kezdeni a harmadik könyvtől olvasni.. nincs valakinek kedve röviden, dióhéjban összefoglalni, hogy mik voltak a fő különbségek a könyvek és sorozat között? :) Azokra vagyok kíváncsi, amik tudása nélkül nem érteném a harmadik könyvet.
2012. jún. 6. 19:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Inkább olvasd el az első kettőt.

Jó könyv, jobb, mint a sorozat, sok mindent kihagytak.

2012. jún. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
52%
Előzőnek igaza van inkább olvasd el az elejétől...Nagyon sok minden másképp történt(vagy kimaradt) mint a könyvekben, ha elkezded a 3. könyvtől nem fogod érteni...Szerintem ezt be is látták mert a 3. könyvet ketté szedik...
2012. jún. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
24%
Hoppá! És itt látszik, hogy te nem a könyv értéke miatt, nem a nagyszerű regényciklust akarod elolvasni, hanem csak a sorozat folytatására vagy kíváncsi. Kezdd szépen az elejétől, nem fogod megbánni...
2012. jún. 9. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
54%
SOk lenne felsorolni, RENGETEG dologban eltértek a könyvtől, a könyv ezerszer jobb. Olvasd el inkább az elejétől.
2012. jún. 12. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!